شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 21:50 منتشر شده در مورخ: 1399/12/24 شناسه خبر: 1717090

اعضای هیات اجرایی انتخابات در علی آباد کتول انتخاب شدند

اعضای هیات اجرایی انتخابات در علی آباد کتول انتخاب شدند
جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شهرستان علی آباد کتول در فرمانداری این شهرستان و  با حضور فرماندار، ریاست دادگستری، دادستان، نمایندگان هیأت نظارت، نمایندگان ادارات و جمعی از معتمدین برگزار شد.

 
جمالی فرماندار علی آباد کتول در این جلسه گفت: انتخابات تجلی اراده ملت و از مشخصه های اصلی مردم سالاری دینی است و بیش از ۴۰سال است که براساس نظر و رای مردم اداره می شود.
 
وی درادامه با اشاره به همکاری معتمدین و نخبگان در روند برگزاری انتخابات در قالب هیاتهای اجرایی، نظارت و بازرسی خاطرنشان کرد: انشالله با انتخاب هیات اجرایی قوی، در کنار هم بتوانیم، یک صدا و با هماهنگی لازم انتخابات سالم و پرشور و با رعایت قانون برگزار کنیم.
 
درادامه و پس از رای گیری، محمد جواد زنگانه، مسلم سوخته سرایی، منصور خسروی، ابوذر اسفندیاری پور، حسینعلی برزگر ، محمد ایزدپرست، حسین گیلک و زهرا گوکلانی به عنوان اعضای اصلی و محمدرضا نظری، اسماعیل زنگانه، مختار دوستی دیلمی و بهرام دوجی به عنوان اعضای علی‌البدل هیات اجرایی فرمانداری انتخاب شدند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1717090
ارسال نظر
نظرات