شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1399/12/25 شناسه خبر: 1717142
رئیس اداره صمت تربت حیدریه:

مشکلی برای تامین کالاهای اساسی شب عید نداریم/ توزیع ۲۰۰ تن میوه تنظیم بازار

مشکلی برای تامین کالاهای اساسی شب عید نداریم/ توزیع ۲۰۰ تن میوه تنظیم بازار
اشرفی با بیان اینکه هیچ مشکل خاصی برای تامین کالاهای اساسی شب عید مردم وجود ندارد، گفت: در روزهای آینده ۲۰۰ تن پرتقال و سیب طرح تنظیم بازار در تربت حیدریه توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اشرفی، مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ در خصوص کمبود مرغ در سطح بازار اظهار کرد: نیاز روزانه شهرستان تربت حیدریه بین ۱۰ تا ۱۵ تن مرغ است و برخی روزها ما نیز بیش از این میزان نوزیع می کنیم اما مردم به گمان آنکه مرغ گران می شود مازاد بر نیاز خود خرید می کنند.

وی تصریح کرد: قیمت مرغ زنده در مرغداری ها ۱۴ هزار و ۴۱۰ تومان و قیمت مرغ گرم تحویل به مشتری ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است و این قیمت تغییری پیدا نخواهد کرد و مردم نگران تامین مرغ شب عید خود نباشند.

مدیر اداره صمت تربت حیدریه با بیان اینکه ۲۲ تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در این شهرستان توزیع می شود، گفت:علاوه بر آن  از امروز دوشنبه در ۴۵ مرکز فروشندگی، مرغ مورد نیاز مردم توزیع و از همشهریان تقاضا داریم بر اساس نیاز خود خرید کنند تا شاهد صف بندی برای مرغ نباشیم.

اشرفی بیان کرد: برای نخستین بار کالاهای اساسی طرح تنظیم باز شامل قند، شکر و روغن در تمامی روستاهای بخش مرکزی، رخ، کدکن و بایگ تربت حیدریه از طریق سامانه بین مردم توزیع شده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکل خاصی برای تامین کالاهای اساسی شب عید مردم وجود ندارد، افزود: در روزهای آینده ۲۰۰ تن پرتقال و سیب طرح تنظیم بازار در تربت حیدریه توزیع می شود.

مدیر اداره صمت تربت حیدریه گفت: بر این اساس ۱۵۰ تن پرتقال و ۵۰ تن سیب برای تربت حیدریه سهمیه در نظر گرفتند که به محض بارگیری و ارسال آن، مراکز توزیع میوه طرح تنظیم بازار اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717142
ارسال نظر
نظرات