شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:41 منتشر شده در مورخ: 1399/12/25 شناسه خبر: 1717151
در جهت رسیدگی به مشکلات مردم انجام می گیرد

مطالبه از مسئولان یزد در خصوص وضعیت نابسامان بازار شب عید

مطالبه از مسئولان یزد در خصوص وضعیت نابسامان بازار شب عید
سایت یزدرسا در عمل به رسالت اصلی خود که پیگیری دغدغه‌ها و مشکلات مردم استان یزد است پیگیر وضعیت نابسامان بازار شب عید از مسئولان استان خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، سال 99 علی‌رغم تمام مشکلات و چالش‌هایی که مردم به‌واسطه شیوع بیماری کرونا با آن روبه‌رو بودند در حال پایان است.

در طول سال‌های اخیر یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های مردم در پایان سال، خرید شب عید بوده چون نوسانات قیمت‌ها، بی‌توجهی بخش‌های نظارتی به این بی‌قانونی‌ها و عدم رسیدگی مسئولان استان که همیشه در حال وعده‌ووعید دادن هستند هیچ‌گاه نتوانست روزهای خوشی را در آینده برای مردم رقم بزند.

امسال مردم علاوه بر بیماری کرونا که جان بسیاری از هم‌وطنانمان را گرفت، با چالش‌هایی مثل گرانی فزاینده قیمت‌های میوه و اقلام ضروری خانوار مواجه شدند که هر زمان مسئولان قول دادند تا به آن رسیدگی کنند اما جامه عمل پوشانده نشد.

سایت خبری یزدرسا در عمل به رسالت اصلی خود که پیگیری دغدغه‌ها و مشکلات مردم استان یزد است، در روزهای پایانی سال پیگیر این چالش‌ها شده و از استاندار یزد، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان و مدیرکل صمت یزد در خصوص علت این نابسامانی‌ها در بازار و نحوه نظارت آن‌ها مطالبه خواهد کرد.

امیدواریم که با ورود به سال جدید شاهد نظارت جدی‌تر بازار توسط مسئولان مربوطه در استان باشیم.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/1717151
ارسال نظر
نظرات