شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 1399/12/25 شناسه خبر: 1717246
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی مطرح کرد

اجرای ۶۱۲ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در استان مرکزی

اجرای ۶۱۲ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در استان مرکزی
محترمی گفت: ۶۱۲ پروژه عمرانی بسیج سازندگی در سال ۹۹ شامل ساخت مسکن محرومان، کانال انتقال آب، لوله‌گذاری، جاده بین مزارع پل روستایی،لایروبی قنوات، مرمت مساجد و مدارس، ساخت استخر و مخازن ذخیره آب و سایر پروژه‌های دیگر بوده که در سایر مناطق محروم استان اجرایی شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مهم‌ترین مطالبات مقام معظم رهبری قوی شدن در همه ابعاد برای رسیدن به استقلال و خودکفایی همه‌جانبه است که گروه‌های جهادی به عنوان مهمترین رکن قوی شدن نقش به سزایی در این راستا دارند.

محترمی اظهار کرد: خوشبختانه در طی این سال ها گروه های جهادی عملکرد بسیار موفق و چشمگیری در خدمت صادقانه داشته‌اند و توانستند نقش مهمی در شناساندن فرهنگ و تفکر بسیجی به عنوان یک نسخه موفق و راهگشا ایفا کنند.

وی ادامه داد: امروز بسیج با تفکر جهادی به عنوان بزرگترین جریان تبدیل کننده تهدیدها به فرصت های بزرگ در تمام عرصه های خدمت رسانی پیشتاز است که گروه های جهادی با تاسی از تفکر بسیجی از هر فرصتی برای خدمت به مردم استفاده می کنند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: یکی از رویکردهای مهم گروه های جهادی محرومیت زدایی است و اعتقاد داریم هرچقدر فعالیت اثرگذار انجام شود کم است که در طی این سالها با پای کار آوردن ظرفیت هایی همچون بسیج مردمی گام های بسیار زیادی در راستای زدودن چهره فقر از جامعه برداشته شده است.

محترمی افزود: امروز محرومیت زدایی و تلاش برای فراگیر کردن کمک های مومنانه در همه ابعاد ضرورت مهم جامعه است و نیازمند فراگیر شدن این گفتمان در سطح جامعه هستیم که اگر این تحقق پیدا کند قطعا شاهد آثار و برکات بسیار زیادی خواهیم بود.

وی یادآور شد: از ابتدای سال ۹۹ بسیج سازندگی استان مرکزی در کنار همه ماموریت ها و رسالت های خود محرومیت زدایی را به عنوان یک راهبرد مهم در دستور کار گذاشته که بیش از ۶۱۲ پروژه عمرانی پیش بینی شد و امروز اجرای موفق همه آنها را اعلام می کنیم.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: ارزش ریالی این ۶۱۲ پروژه عمرانی بیش از ۵۱ میلیارد تومان است که با مشارکت مردم ، دستگاه های اجرایی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۹۹ اجرا شده اند.

محترمی گفت: ۶۱۲ پروژه عمرانی بسیج سازندگی در سال ۹۹ شامل ساخت مسکن محرومان، کانال انتقال آب، لوله گذاری، جاده بین مزارع پل روستایی،لایروبی قنوات، مرمت مساجد و مدارس، ساخت استخر و مخازن ذخیره آب و سایر پروژه های دیگر بوده که در سایر مناطق محروم استان اجرایی شده اند.

وی خاطرنشان کرد: در این ۶۱۲ پروژه بیش از ۴۰۰ گروه جهادی بسیج سازندگی مشارکت داشته اند و امروز بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی فعال در ۲۲ قشر تخصصی در سطح استان خدمت رسانی می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717246
ارسال نظر
نظرات