شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:13 منتشر شده در مورخ: 1399/12/25 شناسه خبر: 1717255
مدیر امور آب و فاضلاب فراهان اعلام کرد

اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه های توزیع آب در ۱۴ روستای فراهان/تصفیه خانه آب شرب فرمهین بزودی به بهره برداری می رسد

اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه های توزیع آب در ۱۴ روستای فراهان/تصفیه خانه آب شرب فرمهین بزودی به بهره برداری می رسد
مدیر امور آب و فاضلاب فراهان از پایان عملیات اصلاح و توسعه شبکه های توزیع آب در ۱۴ روستای فراهان گفت: در روستاهای دستجان، کودزر، بورقان، امیرآباد، دولت آباد ، نظام آباد، درویشان، ضیاء آباد، تبرته، قرمزجشمه، ونک ، برزآّباد، مجدآباد نو و گونه به اصلاح و توسعه شبکه های توزیع آب به طول تقریبی ۸ هزار متر با هزینه ای بالغ بر ۸.۵ میلیارد ریال انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود عالی، مدیر امور آب و فاضلاب فراهان در گفتکو با فراهان خبر گفت: به منظور آبرسانی در شهر فرمهین ۱۹۰۰ مترخط انتقال آب به قطر ۳۱۵ میلی متر و ۱۳۰۰ متر شبکه آبرسانی در شهرک ولیعصر این شهر، مجموعا ًبا هزینه ای بالغ بر ۱۶ هزار میلیون ریال اجرا شده است.

وی از پایان عملیات اصلاح و توسعه شبکه های توزیع آب در ۱۴ روستای فراهان گفت: در روستاهای دستجان، کودزر، بورقان، امیرآباد، دولت آباد ، نظام آباد، درویشان، ضیاء آباد، تبرته، قرمزجشمه، ونک ، برزآّباد، مجدآباد نو و گونه به اصلاح و توسعه شبکه های توزیع آب به طول تقریبی ۸ هزار متر با هزینه ای بالغ بر ۸.۵ میلیارد ریال انجام شده است.

عالی از تجهیز یک حلقه چاه آب در شهر تلخاب با عمق ۶۰ متر و آبدهی ۸ لیتر در ثانیه با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال خبر داد و گفت: در روستای فشک هم با ارتقای ظرفیت ایستگاه پمپاژ آب در روستاهای فشک و چاقر با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال، ظرفیت تولید و ذخیره آب شرب این روستاها افزایش یافت.

مدیر امور آب و فاضلاب فراهان افزود: امسال مرمت و بازسازی مخازن روستاهای بورقان، مجدآباد کهنه ،دستجان و عزیزآباد از جمله اقدامات آب و فاضلاب شهرستان است.

وی اظهار کرد: امسال تعداد ۸ عدد حوضچه (منهول) در سطح روستاها مرمت و بازسازی شده و ۹ دستگاه تله متری در ایستگاه های پمپاژ این روستاها نیز تعمیر و بازسازی شده است.

مهندس عالی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه آب شرب شهر فرمهین در حال اجرا است و بزودی به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1717255
ارسال نظر
نظرات