شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/12/25 شناسه خبر: 1717327
رئیس سازمان صمت گیلان مطرح کرد:

آغاز توزیع میوه آغاز توزیع میوه تنظیم بازار در گیلان/ تزریق ۶۰۰ کیلو سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید

آغاز توزیع میوه آغاز توزیع میوه تنظیم بازار در گیلان/ تزریق ۶۰۰ کیلو سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید
فرهاد دلق پوش با اشاره به آغاز توزیع میوه تنظیم بازار، گفت: ۳۰۰ تن سیب و ۳۰۰ تن پرتقال ۲۰ درصد کمتر از قیمت بازار و با کیفیت مطلوب از امروز در سراسر گیلان توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد دلق پوش در گفتگو با خبرنگار ۸دی، با اشاره به آغاز توزیع میوه تنظیم بازار در گیلان اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن عید نوروز و کاهش التهاب بازار این روزها، میوه تنظیم بازار از امروز ۲۵ اسفند ماه در استان توزیع می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه این میوه‌ها عمدتاً در مناطق کم برخوردار گیلان عرضه می‌شود افزود: قرار است ۳۰۰ تن سیب و ۳۰۰ تن پرتقال در بازار استان توزیع شود.

دلق پوش با اشاره به قیمت سیب و پرتقالی که برای تنظیم بازار شب عید توزیع می‌شود خاطرنشان کرد: قیمت هر کیلو سیب ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و پرتقال نیز کیلویی ۱۲ هزار تومان است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ۸دی مبنی بر وضعیت کنترل قیمت کالاهای اساسی با بیان اینکه کالاهای اساسی مانند روغن، شکر و مرغ بیش از سایر استان‌ها در گیلان توزیع می‌شود تصریح کرد: توزیع کالاهای اساسی در ایام نوروز نیز ادامه دارد.

دلق پوش با بیان اینکه نرخ عرضه اقلام فوق ۲۰درصد کمتر از قیمت بازار و با کیفیت مطلوب به دست مردم خواهد رسید ادامه داد: به جهت شرایط کرونایی، کلیه ضوابط بهداشتی جهت توزیع این اقلام درنظر گرفته می‌شود.

وی افزود: مردم می‌توانند هر گونه تخلف یا التهاب در بازار را از طریق تلفن ۱۲۴ (تیم بازرسی و نظارت این سازمان) و ۱۳۵ (اداره کل تعزیرات) اطلاع رسانی کنند تا بازرسان با متخلفان و سواستفاده کنندگان برخورد کنند.

رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه بیش از ۸ جایگاه و ۳ فروشگاه در شهرستان رشت برای توزیع اقلام تنظیم بازار درنظر گرفته شد عنوان کرد: مردم می‌توانند با مراجعه به فروشگاه مسکن مهر رشت، هایپر مرکزی احمدی و فروشگاه رفاه رشت اقلام با قیمت مصوب را خریداری کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717327
ارسال نظر
نظرات