شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1399/12/25 شناسه خبر: 1717334
رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش خراسان شمالی:

مدارک موجود در پرونده ایثارگران بازنشسته برای افزایش حقوق کافی است

مدارک موجود در پرونده ایثارگران بازنشسته برای افزایش حقوق کافی است
ابراهیم کریمی در رابطه با روال افزایش حقوق بازنشستگان ایثارگر گفت: مدارک موجود که از قبل در پرونده بازنشستگان ایثارگر وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد و تنها افرادی که مدرک ندارند باید برای تهیه آن اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم کریمی، رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: دریافت نامه ایثارگران برای افزایش حقوق هیچ ارتباطی با آموزشی و پرورش ندارد.

وی ادامه داد: پیرو دستورالعمل ابلاغی  به شماره  ۲۰۲۵۴/ ص/ ۲۱۰  در تاریخ ۶ اسفندماه سال جاری از سازمان بازنشستگی کشور جهت دریافت اطلاعات ایثارگران به کلیه دستگاه ها، آموزش و پرورش نیز این دستورالعمل را به شهرستان ها ارسال کرده است.

کریمی افزود: لازم به توجه است که این بخش نامه برای تمام ارگان ها ارسال شده است و مختص بازنشستگان ایثارگر می باشد که براساس اطلاعات دریافتی در راستای افزایش حقوق آنها اقدام شود.

رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش خراسان شمالیدر رابطه با روال افزایش حقوق بازنشستگان ایثارگر گفت: مدارک موجود که از قبل در پرونده بازنشستگان ایثارگر وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد و تنها افرادی که مدرک ندارند باید برای تهیه آن اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717334
ارسال نظر
نظرات