شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/12/25 شناسه خبر: 1717348
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی؛

کسب رتبه نخست استان مرکزی در طرح شهید سلیمانی/ جمع آوری ۴میلیارد تومان توسط هیئات مذهبی استان جهت کمک مومنانه

کسب رتبه نخست استان مرکزی در طرح شهید سلیمانی/ جمع آوری ۴میلیارد تومان توسط هیئات مذهبی استان جهت کمک مومنانه
عباسی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، گفت: در قالب طرح شهید سلیمانی هیات های مذهبی موفق شدند چهار میلیارد تومان کمکهای مردمی را در قالب کمک های مومنانه جمع آوری کنند و با هماهنگی صورت گرفته با بسیج سازندگی بین اقشار نیازمند توزیع کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام مهدی عباسی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه استان گفت: برای سازمان سه مولفه ظرفیت سازی، تنظیم گری و تسهیلگری تعریف کرده ایم و سعی کرده ایم به آن پایبند باشیم و برنامه های فرهنگی استان را بر  اساس این مولفه ها اجرا کنیم.

 
عباسی اظهار کرد: در همین راستا به دنبال تصدی گری امور نیستیم بلکه به دنبال ظرفیت سازی در بخش های مختلف فرهنگی و اجتماعی هستیم.
 
وی اضافه کرد: با توجه به شرایط کرونایی، سازمان تبلیغات در کنار سایر بخش‌ها از جمله سپاه، بسیج، هلال و احمر و دانشگاه علوم پزشکی در راستای طرح شهید سلیمانی که بر پایه کارهای محله محور و مسجد محور برنامه ریزی شده، موفق شدیم اقدامات شایسته ای را انجام دهیم.
 
عباسی اظهار کرد: استان مرکزی با تلاش دستگاه های مختلف موفق شد رتبه نخست را در اجرای طرح شهید سلیمانی کسب کند.
 
وی ادامه داد: در قالب طرح شهید سلیمانی هیات های مذهبی موفق شدند چهار میلیارد تومان کمکهای مردمی را در قالب کمک های مومنانه جمع آوری کنند و با هماهنگی صورت گرفته با بسیج سازندگی بین اقشار نیازمند توزیع کنند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: همچنین ۱۲۰ طلبه جهادی با حضور در بیمارستانهای استان به بیماران کرونایی خدمات ارائه دادند و بخشی هم در مراسم کفن و دفن فوت شدگان فعالیت داشتند.
 
وی افزود: در حوزه نشاط اجتماعی برنامه های متنوعی تدوین شده است که از جمله آن می توان به راه اندازی ۹ پایگاه اجتماعی در اراک و ساوه اشاره کرد.
 
عباسی خاطر‌نشان کرد: در سال آینده به دنبال افزایش این پایگاه ها در شهرستان های دیگر استان هستیم.
 
وی حضور فعال در فضای مجازی و استحکام بنیان خانواده را از مهمترین برنامه های سال آینده سازمان عنوان کرد وگفت: در این راستا ۱۸ تیم تولید محتوا تشکیل شده است و همچنین جهت دهی برنامه ها به سمت استحکام بنیان خانواده ها برنامه ریزی شده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1717348
ارسال نظر
نظرات