شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:30 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717531

اعلام اسامی شهرهای ممنوعه برای سفر‌های نوروزی/ خمین تنها شهر ممنوعه استان مرکزی

اعلام اسامی شهرهای ممنوعه برای سفر‌های نوروزی/ خمین تنها شهر ممنوعه استان مرکزی
برابر تکلیف قانونی مصوب در ستاد ملی کرونا، مسافرت «از» و «به» شهرهای نارنجی و قرمز تا ۱۵ فروردین ممنوع است که با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان خمین ورود و خروج به این شهرستان با ممنوعیت همراه خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  دیار آفتاب؛ بر اساس اطلاعیه ستاد ملی مقابله با کرونا فهرست شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع بنابر اعلام وزارت بهداشت اعلام شد که از استان مرکزی تنها شهرستان خمین با وضعیت نارنجی در این لیست قرار دارد.

در اطلاعیه ستاد ملی کرونا آمده است: «برابر تکلیف قانونی مصوب در ستاد ملی، مسافرت"از" و "به" شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع می­ باشد، بر همین اساس، مقرر گردید تا لیست آخرین وضعیت شهرها در ۲۵ اسفند ماه به استحضار ملت شریف رسانده شود.»

بنابراین شهرستان خمین از جمله شهرستان هایی خواهد بود ورود و خروج مسافر از آن ممنوع است، در شهر‌های نارنجی گروه‌های شغلی ۳ و ۴ مشمول محدودیت نیز هستند.

طبق آخرین بروزرسانی وضعیت رنگ‌بندی رسمی شهر‌های کشور در اپلیکیشن ماسک وزارت بهداشت، از امروز بیست و پنجم اسفند ماه تا پایان نوروز، ۹ شهرستان وضعیت قرمز کرونایی دارند و ۳۱ شهر نارنجی هستند.

این اطلاعیه همچنین می افزاید: «چنانچه وضعیت هریک از شهرهای زرد و آبی در طول مدت ایام تعطیلات به وضعیت نارنجی و قرمز تغییر یابد، کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی نسبت به اعلام وضعیت به ستاد استانی اقدام می نماید.»

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1717531
ارسال نظر
نظرات