شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717538
نقل و انتقلات لیگ برتر فوتبال؛

سه بازیکن جدید به جمع آلومینیوم سازان پیوستند

سه بازیکن جدید به جمع آلومینیوم سازان پیوستند
معین عباسیان، جهانبخش طاهر و علیرضا چراغعلی به جمع شاگردان علیرضا منصوریان در تیم آلومینیوم اضافه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  دیار آفتاب؛ آلومینیوم اراک تا پیش از حضور علیرضا منصوریان به‌عنوان سرمربی در نقل و انتقالات زمستانی خریدی را انجام نداده بود، روز گذشته به صورت رسمی از سه بازیکن جدید به خدمت گرفته شد خود برای ادامه کار در نیم فصل دوم رونمایی کرد.

همانطور که منصوریان که در جلسه معارفه به عنوان سرمربی آلومینیوم اراک و کنفرانس خبری پس از دیدار با هوادار تهران عنوان کرده بود این تیم نیاز به جذب بازیکن در برخی از پست ها دارد لذا آلومینیوم سازان با ورود دیر هنگام به نقل و انتقلات زمستانی با مدافع نیم‌فصل اول هوادار تهران و هافبک سابق ذوب‌آهن قرارداد امضاء کردند.

معین عباسیان وینگر تیم فوتبال پیکان تهران هم که گفته می شود انتقال وی از طریق معاوضه با عزیز معبودی مدافع نیم فصل اول آلومینیوم صورت گرفته است از دیگر بازیکنانی جدیدی بود که رسماً به جمع شاگردان علیرضا منصوریان پیوست، عباسیان سابقه بازی در تیم های سایپا و پدیده مشهد در کارنامه دارد.

جهانبخش طاهر، مدافع ۳۱ ساله نیم‌فصل اول هوادار تهران است که سابقه بازی در تیم‌های بادران تهران، نفت تهران و صبای قم رانیز در کارنامه دارد، همچنین علیرضا چراغعلی که در ذوب‌آهن سابقه کار با منصوریان را دارد در نیم‌فصل اول در این تیم اصفهانی عضویت داشت که پس از توافق با باشگاه آلومینیوم به جمع اراکی‌ها اضافه شد.

عزیز معبودی، محمد علینژاد و محمدجواد عباسی هم سه بازیکنی هستند که تاکنون از جمع آلومینیوم سازان جدا شده اند، هر چند گفته می شود مرتضی آقاخان که پس از یک نیم فصل چند هفته قبل با آلومینیوم فسخ کرده بود بار دیگر خود را به علیرضا منصوریان معرفی کرده است تا با سرمربی جدید این تیم ادامه همکاری داشته باشد.

شاهین توکلی مدافع آلومینوم اراک هم که بسیار مورد توجه رسول خطیبی قرار دارد از جمله گزینه هایی است که صحبت هایی پیرامون پیوستن وی به تراکتور تبریز مطرح است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1717538
ارسال نظر
نظرات