شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717543
فرمانده سپاه تربت حیدریه:

دشمن در فضای مجازی به دنبال القای ناامیدی و اختلال در مسیر انقلاب اسلامی است

دشمن در فضای مجازی به دنبال القای ناامیدی و اختلال در مسیر انقلاب اسلامی است
ناصری موحد گفت: امروز دشمن علاوه بر حوزه سخت افزاری و وتوی فرهنگی، قدرت اصلی خود را در فضای مجازی با محوریت القای ناامیدی و خلل در مسیر انقلاب اسلامی متمرکز کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در دیدار با جمعی از فعالان فضای مجازی شهرستان اظهار کرد: امروز در دهه پنجم انقلاب اسلامی عرصه جهاد و مبارزه به فضای مجازی رسیده و بهترین جهاد در این دهه از انقلاب، جهاد در عرصه جنگ نرم و فضای مجازی است.

وی تصریح کرد: در این عرصه جهاد و مبارزه جوانان و فعالان مجازی که دل در گرو انقلاب و نظام دارند بعنوان افسران جنگ نرم نقش مهمی دارند تا علاوه بر پاسخ به شبهات بوجود آمده در تبیین انقلاب اسلامی و اهداف و آرمانهای آن تلاش کنند.

موحد گفت: امروز دشمن علاوه بر حوزه سخت افزاری و وتوی فرهنگی قدرت اصلی خود را در فضای مجازی با محوریت القای ناامیدی و خلل در مسیر انقلاب اسلامی متمرکز کرده است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه ادامه داد: دشمن تا جایی پیش رفته که می خواهد در جامعه القا کند که ۴۲ سال از عمر انقلاب اسلامی گذشته و هیچ اتفاقی در این کشور نیفتاده و حال آنکه باید دستاوردها و پیشرفت های این چهار دهه از انقلاب در فضای حقیقی و مجازی برای نسل های جوان تبیین شود.

موحد بیان کرد: با توجه به شرایط خاص این روزهای کشور ضریب اهمیت بصیرت افزایی و روشنگری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بسیار بالا رفته و در واقع بهترین فضا با روشنگری اقشار مختلف جامعه است.

وی خاطر نشان کرد: امروز دشمن از امکانات سخت افزاری، لجستیکی و نظامی ما واهمه ای ندارد، هرچند قدرت بازدارندگی ایجاد کرده اما آنچه که دشمن را به هراس انداخته اعتقاد، اخلاص و معنویتی است که در این ملت نهادینه شده و تبلور آن در دوران ۸ سال دفاع مقدس، فتنه ها و گرفتاری ها بعنوان مولفه اصلی پیروزی بر دشمنان مطرح است.

انتهای پیام/


https://www.dana.ir/1717543
ارسال نظر
نظرات