شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717557
همزمان با ایام پایانی سال؛

۶۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان مستقر شدند

۶۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان مستقر شدند
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با ایام پایانی سال جاری ۶۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران جاده ای در محورهای مواصلاتی استان مستقر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: همزمان با ایام پایانی سال جاری ۲۲ اکیپ ثابت و ۳۸ اکیپ سیار راهداری به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران جاده ای در محورهای مواصلاتی استان مستقر شدند.

وی افزود: در این راستا ۳۸۵ نفر از نیروهای راهداری با ۱۷۴ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک به هم استانی های گرامی خدمات ارائه می دهند.

وی از تجهیز ۱۴ باب راهدارخانه در حوزه تحت پوشش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال سیستان و بلوچستان خبر داد، گفت: به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی و سهولت در تردد کاربران پروژه های درحال اجرای راهداری استان در این ایام تعطیل خواهد بود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیر ضروری، خاطر نشان کرد: سامانه تلفنی و پیامکی ۱۴۱ به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای و ثبت  و رسیدگی به شکایات  مردمی در زمینه حمل و نقل جاده ای و راهداری است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717557
ارسال نظر
نظرات