شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:27 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717570
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان اردبیل:

خانواده ها، مراسمات سنتی مربوط به آخر سال را در جامعه احیا کنند

خانواده ها، مراسمات سنتی مربوط به آخر سال را در جامعه احیا کنند
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل ضمن دعوت از خانواده ها برای احیای مراسمات سنتی آخر سال، از جوانان خواست تا با کنترل رفتارهای هیجانی و ابراز شادی معقولانه، از وقوع آسیب های احتمالی پیشگیری کرده و شادی و نشاط واقعی را برای جامعه به ارمغان آورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حجت الاسلام سید ابراهیم میرعباس زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، به برنامه های هیجانی مردم به ویژه جوانان و نوجوانان روزهای آخر سال اشاره کرد و گفت: جوانان با کنترل رفتارهای هیجانی و ابراز شادی معقولانه و درخور انسان ضمن پیشگری از آسیب های احتمالی مواد محترقه و آتش سوزی، شادی و نشاط واقعی را برای جامعه به ارمغان آورند.

وی از خانواده ها نیز خواست تا احیای مراسمات سنتی و آبا و اجدادی آخر سال ضمن جلوگیری از فراموشی فرهنگ کهن این مرز و بوم، زمینه های انتقال آداب و رسوم آبا و اجدادی نسل های گذشته را به ایندگان فراهم کنند.

حجت الاسلام میعباس زاده با بیان اینکه رفتارهای هنجار شکن نه تنها شادی بخشنیست، گفت: این رفتارها دور از شان انسانیت است و موجب آزار و اذیت مردم به ویژه کودکان معصوم و سالخوردگان می شود.

وی از عموم مردم خواست تا با مراقبت از فرزندان خود، ضمن پیشگری از بروز حوادث تلخ برای خود، شادی و نشاط واقعی همراه با امنیت و آرامش را در سال پیش رو رقم بزنند.

 

انتهای پیام/ج

https://www.dana.ir/1717570
ارسال نظر
نظرات