شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:24 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717636
یکی از کاسبان منصف یزدی:

سبک زندگی ایرانی-اسلامی علت انصاف و با ایمانی بازاریان یزدی

سبک زندگی ایرانی-اسلامی علت انصاف و با ایمانی بازاریان یزدی
یکی از کاسبان منصف یزدی گفت: انفاق در راه خدا و کمک به نیازمندان باعث شده سود فروش مغازه ام بیشتر و مشتریانم دوبرابر شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، کمال کریمی یکی از مغازه داران میوه و تره بار شهر یزد است که به انصاف و کمک به نیازمندان شهرت داشته ودر بازه های زمانی از روز میوه های خود را به قیمت خرید و بعضا به صورت صلواتی به نیازمندان ارائه می کند ودر روزهای خاصی از هفته تمام اقلام مغازه خود را به صورت صلواتی در اختیار نیازمندان قرار میدهد، امروز با این کسبه خوش نام یزدی به گفتگو نشستیم تا از علت ها وریشه های این اقدام انسان دوستانه  این فرد بیشتر آشنا شویم.

کریمی در گفتگو با یزد رسا، با بیان اینکه انفاق در راه خدا و کمک به نیازمندان باعث شده سود فروش مغازه اش بیشتر و مشتریانش دوبرابر شود اظهار داشت: براساس آموزه هایی دینی که از پدر خود وقدیمی های بازار یاد گرفته ام همیشه سعی وتلاشم بر این بوده تا جایی که توان دارم دست نیازمندان را گرفته و نگذارم پدران و مادران این خانواده ها در مقابل فرزندان خود خجالت زده باشند .

وی ادامه داد: تا حدی که امکان داشته قیمتها را با کمترین سود مشخص کرده تا عموم جامعه توان خرید داشته باشند و به این شکل مشتریان مغازه دوبرابر شده و سود فروش نیز افزایش داشته است.

کریمی با اشاره به اینکه در روزهای خاصی از هفته میوه های مغازه را بسته بندی کرده و در اختیار نیازمندان قرار می دهیم و تمامی اهالی منطقه نیز از این روزها مطلع هستند تصریح کرد: اکثر کسبه و بازاریان یزدی به علت فرهنگ وسبک زندگی ایرانی اسلامی که داشته اند افراد منصف وبا ایمانی هستند که حاضر نیستند به خاطر سود بیشتر، فشار مضاعفی را به مردم تحمیل کنند.

این کسبه خوشنام یزدی در پایان این گفتگو اظهار داشت: سعی کرده ام این فرهنگ را به فرزندان و دوستان خود نیز منتقل و اثرات اجتماعی که این حرکت بر جامعه دارد را برای آنها تشریح تا علاوه براینکه فرهنگ کمک و همراهی در شهر دارالعباده یزد برای نسل های آینده نیز ادامه پیدا کند جامعه نیز از اثراث اجتماعی آن بهره مند شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717636
ارسال نظر
نظرات