شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1399/12/26 شناسه خبر: 1717641
فراخوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی:

جوانان انقلابی و با انگیزه در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کنند

جوانان انقلابی و با انگیزه در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کنند
شورای ائتلاف طی فراخوانی از جوانان انقلابی، خردمند و با انگیزه خواست از فرصت ثبت‌نام روز آخر انتخابات شوراهای شهر و روستا استفاده کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شورای ائتلاف طی فراخوانی از جوانان انقلابی، خردمند و با انگیزه خواست از فرصت ثبت‌نام روز آخر انتخابات شوراهای شهر و روستا استفاده کنند.

متن این فراخوان به شرح زیر است:

شهر و روستا بستر زیست اجتماعی و زندگانی انسانی است و می بایست برای جامعه اسلامی زمینه تعالی همه جانبه انسان را مهیا کند. شوراهای شهر و روستا وظیفه راهبری خردمندانه و قاعده گذاری هوشمندانه شهرها را بر عهده دارند. حرکت به سمت قله های انقلاب اسلامی و جهش های تمدنی در بستر شهرهای اسلامی هوشمند رخ می دهد و رسیدن به افق های بلندِ گام دوم انقلاب، نیازمند بازآفرینی شهرها به مثابه محیط‌های شتاب دهنده اقتصادی و اجتماعی است به گونه ای که در آن رفاه شهروندان و شاخص های تعالی اجتماعی و فرهنگی با رویکردی همه جانبه، روز به روز افزایش یابد. 

در روز واپسین مهلت ثبت نام نامزدهای شوراهای شهر و روستا است، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، از تمام زنان و مردان توانمند، مومن و انقلابی خصوصا جوانان خردمند و باانگیزه‌ای که تاکنون برای این مهم داوطلب نشده‌اند جهت ثبت نام و مشارکت در این رقابت سیاسی مهم دعوت بعمل می آورد و بی آنکه در این مرحله از انتخابات تعهدی به نامزدهای محترم بدهد، اعلام می دارد، ساز و کاری منسجم برای شناسایی و رتبه بندی افراد توانمند طراحی کرده است.

همچنین شورای ائتلاف به تمامی شهروندان اطمینان می دهد که فارغ از سوگیری های سیاسی و مداخلات ناموجه، تمام تلاش خود را بکار بندد که مبتنی بر معیارها و شاخص های علمی و انقلابی، نیروهای برتر و موثر را با نگاه به اهداف متعالی گام دوم انقلاب معرفی نماید.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1717641
ارسال نظر
نظرات