شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1399/12/27 شناسه خبر: 1717947
فرماندار بهاباد :

تداوم همدلی ها در شهرستان بهاباد با توزیع هزاربسته معیشتی

تداوم همدلی ها در شهرستان بهاباد با توزیع هزاربسته معیشتی
فرماندار بهاباد گفت: یک هزار بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد شهرستان بهاباد بمناسبت ایام عید عید نوروز توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمد مهدی خانی زاده با بیان اینکه به مناسبت ایام عید نوروز با مشارکت کمیته امداد شهرستان و همکاری بنیاد علوی  حدود یک هزار بسته معیشتی برای خانواده های نیازمند وتحت پوشش کمیته امداد تهیه وتوزیع شده اظهار داشت: ارزش هرکدام از این بسته ها ۵۰۰هزارتومان وشامل برنج، روغن، قند، چای وشیرینی و حبوبات می باشد.

 
وی ادامه داد: برای تمامی ۶۶یتیم شهرستان نیز به صورت ویژه کارت هدیه ۵۰۰هزارتومانی آماده و به عنوان عیدی در اختیار آنها قرار داده شده است.
 
خانی زاده با اشاره به اینکه برای خانواده های ایتام شهرستان نیز بسته های معیشتی تهیه شده تصریح کرد: هر کدام از بسته های معیشتی خانواده های ایتام به ارزش ۷۰۰هزارتومان می باشد که شامل  گوشت و برنج ومرغ وشیرینی و حبوبات می باشد.
 
فرماندار بهاباد در پایان ابراز داشت: توزیع این بسته های معیشتی در قالب طرح " نسیم مهربانی" در سطح شهرستان اجرا و امیدواریم با کمک و همراهی خیرین بتوان برای تمامی ایام سال گره گشا و کمک کننده به برطرف شدن مشکلات خانواده های نیازمند باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717947
ارسال نظر
نظرات