شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1399/12/27 شناسه خبر: 1717985
فرمانده انتظامی نیشابور خبر داد؛

۸۰۰ خودرو در شب چهارشنبه سوری نیشابور جریمه شدند

۸۰۰ خودرو در شب چهارشنبه سوری نیشابور جریمه شدند
دهقان‌پور گفت: ۸۰۰ نفر از متخلفین ساعت رفت و آمد در شهرستان نیشابور در شب گذشته جریمه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین دهقان‌پور، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در گفت‌و‌گو با صبح توس در رابطه به اقدامات نیروی انتظامی در آخرین سه شنبه سال گفت: با توجه به اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته مبنی بر تشدید در برخورد با عبور و مرور خودروها بعد از ساعت ۹ شب، از عموم مردم به دلیل رعایت دستوالعمل‌ها و رسانه‌ها به جهت اطلاع رسانی به موقع تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: همچنین برای اطلاع‌رسانی به قشر هدف، روز گذشته بالغ بر هشت هزار‌ پیامک برای همشریان محترم مبنی بر تشدید برخوردها ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور ابراز داشت: روز گذشته طی برخورد با عوامل توزیع کننده مواد محترقه تعداد ۶ باب مغازه پلمپ گردید و ۴۰ هزار عدد انواع مواد کشف و ضبط گردید.
 
دهقان پور افزود: دو هزار و ۱۰۰ لیتر سوخت احتکار شده نیز دیروز طی عملیات برخورد با مواد محترقه کشف شد.
 
وی با اشاره به برخوردها با خودروهای قانون شکن اظهار داشت: ۸۰۰ مورد اعمال قانون طی ساعت‌های ممنوعیت رفت و آمد دیشب تا بامداد امروز ثبت شده و برای همه آن‌ها پیامک جریمه نیز ارسال شده است.
 
دهقان‌پور تاکید کرد: افرادی که مجوز تردد داشته‌اند می‌توانند جهت رفع سوء اثر جریمه همراه با مدارک مثبته از محل کار خود اقدام نمایند تا پس از بررسی جریمه آن‌ها حذف شود.
 
فرمانده انتظامی نیشابور در پایان ضمن تشکر از مردم تاکید کرد: جا دارد از تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان که شب گذشته همکاری بسیار خوبی را در سطح شهرستان با نیروی انتظامی برای حفظ امنیت داشته‌اند تشکر‌ کنم.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1717985
ارسال نظر
نظرات