شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1399/12/27 شناسه خبر: 1718040

اجرای ششمین مرحله کمک مومنانه توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان

اجرای ششمین مرحله کمک مومنانه توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان
به مناسبت اعیاد شعبانیه، ششمین مرحله کمک مومنانه توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان اجرا خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، محمد لطیفی، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان صبح امروز در جمع اصحاب رسانه گفت: در آستانه نوروز ۱۴۰۰ و همزمان با آغازین روزهای ماه شعبان پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص مواسات و کمک مومنانه، ششمین مرحله این طرح توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان اجرا می گردد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، ادامه داد: طی قریب به یکسال گذشته ۵ مرحله توزیع اقلام معیشتی، بهداشتی و لوازم التحصیل به همت این نهاد صورت گرفته است.

وی، با بیان اینکه در این مرحله ۲۷۵ بسته معیشتی توزیع خواهد شد، اضافه کرد: این بسته ها شامل مرغ، برنج، حبوبات، روغن، رب و سایر اقلام ضروری معیشتی می باشد.

لطیفی، ضمن تقدیر از مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در این طرح، گفت: دانش آموزان و خانواده های آنان با حضور و مشارکت فعالانه در این طرح، تبلوری از رسیدگی به همنوع و مواسات و همدلی را به نمایش گذاشتند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در پایان ابراز امیدواری کرد با این حرکت کوچک بتوانیم بخشی از مشکلات مردمی که در این ایام دچار آسیب شده اند را برطرف کرده و این حرکت مرضی رضای الهی باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1718040
ارسال نظر
نظرات