شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1399/12/27 شناسه خبر: 1718066
پیگیری‌ها به بار نشست؛

استانداری البرز به پرونده ۱۵ساله تعاونی مسکن سرم‌سازی رازی ورود کرد

استانداری البرز به پرونده ۱۵ساله تعاونی مسکن سرم‌سازی رازی ورود کرد
پرونده ۱۵ساله تعاونی مسکن سرم‌سازی رازی با ورود استانداری البرز به موضوع رفع معضل و مختومه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از برطرف شدن معضل ۱۵ ساله تعاونی مسکن توانیر سرم سازی رازی در شهرک ابریشم در واپسین روزهای سال ۹۹ خبر داد.

علی درویش پور با بیان این مطلب در حاشیه نهمین جلسه کمیسیون ماده ۵ استان البرز گفت: پیرو درخواست های مکرر مردمی و به دستور استاندار البرز در این جلسه مقرر شد نسبت به تعیین تکلیف و رفع معضل تعاونی مسکن توانیر سرم سازی رازی برابر مقررات و ضوابط مسکن و شهرسازی اقدام شده و نتیجه آن به سمع و نظر استاندار البرز برسد.

گفتنی است تعاونی مسکن سرم سازی رازی بیش از ۱۵ سال به دلیل برخی موانع قانونی با مسائل و مشکلاتی مواجه بود که بنا به دستور استاندار البرز در این جلسه مقرر شد معضل پرونده اراضی این تعاونی برطرف شد.

چندی پیش اعضای این تعاونی با برگزاری تجمعی در برابر موسسه سرم سازی رازی خواستار رسیدگی مسئولین به معضل مذکور شدند و شبکه خبری تیتریک، گزارش این دغدغه مردم را به گوش راه و شهرسازی البرز رساند.
 
متولیان رسیدگی به پرونده مذکور در گفتگو با خبرنگار تیتریک، اعلام کردند به زودی جلسه ای در استانداری در راستای رسیدگی به وضعیت تعاونی مسکن سرم سازی رازی برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1718066
ارسال نظر
نظرات