شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1399/12/27 شناسه خبر: 1718074
یکی از کاسبان یزدی:

آینده و سرنوشت جامعه اسلامی باید برای همه افراد در هر شغل و جایگاهی مهم باشد

آینده و سرنوشت جامعه اسلامی باید برای همه افراد در هر شغل و جایگاهی مهم  باشد
یکی از کاسبان منصف یزدی گفت: آینده و سرنوشت جامعه باید دغدغه تمام افراد در پست وجایگاه و مسئولیتی باشد و مختص یک قشر خاص نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، مهدی زارع یکی از کاسبان منصف شهرستان مهریز استان یزد است که در شغل فروش مصالح  ساختمانی فعال می باشد اما علاوه بر تامین مصالح ساختمانی شهر و روستای خود در زمینه تامین مصالح فرهنگی شهر خود نیزدغدغه مند بوده ودر این عرصه نیز فعال می باشد امروز در ادامه سیر معرفی این حبیبان خدا با وی به گفتگو نشستیم.

زارع در گفتگو با یزدرسا، با یادآوری صحبت مقام معظم رهبری  مبنی بر اینکه " در جمهوری اسلامی هرکجا قرار گرفتید همان جا را مرکز عالم بدانید و آگاه باشید که همه نگاه ها متوجه شما هست" اظهار داشت:همیشه به شغل خود اینگونه نگاه کرده که چگونه میتوان در کنار آن به رشد و حل مشکلات جامعه کمک کرد و عاملی برای برطرف شدن مشکلات اجتماعی جامعه باشد.

وی ادامه داد: به همین علت با همکاری وهمراهی گروهی از جوانان مسجد عصمت آباد مهریز کانون فرهنگی این مسجد را دایر ودر دل این کانون فرهنگی گروه سرود رهپویان حرم را که از نوجوانان روستا تشکیل شده را دایر کردیم تا بتوان فرهنگ اسلامی درقالب هنر به جامعه منتقل کرد.

زارع با بیان اینکه اصناف و بازاریان یزدی از قدیم نقش مهم واساسی در سازماندهی فعالیتها وحرکت های مردمی داشته اند و یزد در حقیقت شهر حبیبان خدا است، تصریح کرد: این نقش در هربازه زمانی متفاوت بوده ، زمانی با سازماندهی و حمایت از مردم در مقابل نظام شاهنشاهی ایستادند و در برهه ای دیگر همراهی و همکاری و حمایت از رزمندگان اسلام انجام دادند تا بتوانند از جنگ تحمیلی با موفقیت عبور کنیم و در بازه های دیگر مانند بلایای طبیعی در کنار مردم بودند.

این کاسب منصف مهریزی در پایان مهمترین وظیفه حال حاضر اصناف وبازاریان را شناسایی و توانمندسازی استعدادهای فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی، جریان سازی گفتمان ایران قوی و ترویج روحیه، امید و تلاش و حضور موثر و هدفمند ذکر وخاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی نیز به تربیت جوانانی می باشد که بتوانند با ایمان و پشتکار مشکلات وموانع پیش روی انقلاب را شناسایی و باقدرت آنها را برطرف نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1718074
ارسال نظر
نظرات