شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1399/12/28 شناسه خبر: 1718215
به مناسبت اعیاد شعبانیه انجام گفت؛

توزیع بیش از 4200 بسته معیشتی در استان اردبیل+عکس

توزیع بیش از 4200 بسته معیشتی در استان اردبیل+عکس
گروه های جهادی اردبیل همزمان با اعید شعبانیه بیش از 4200 بسته معیشتی بین خانواده های کم برخوردار در سراسر استان توزیع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما ، همزمان با اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد امام حسین(ع) بیش از 4200 بسته معیشتی کمک های مردمی و خیرین توسط گروه های جهادی با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در سراسر استان اردبیل توزیع شد.

مهدی اصلانی رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل در گفتگو با سبلان با از تداوم کمک های مومنانه در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: جهادگران با کمک مردم در کنار اقشار کم برخوردار و آسیب دیده از ویروس کرونا هستند در شرایط سخت اقتصادی هستند تا این بحران از کشور رفع شود.

وی در ادامه سخنان خود به تشریح جزئیات کمک های مومنانه در ایام ولادت با سعادت امام حسین(ع) حضرا عباس(ع) و امام سجاد(ع) پرداخت و گفت: جهادگران شهرستان گرمی طی مراسمی که با حضور مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل، فرماندار و امام جمعه شهرستان گرمی در سالن ورزشی این شهرستان برگزار شد، بیش از 2000بسته معیشتی بین اقشار کم برخوردار توزیع کردند.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل در ادامه سخنان خود به کمک های مومنانه شهرستان پاس آباد نیز اشاره کرد و گفت: خیرین این شهرستان نیز به کمک گروه های جهادی 700 بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا اهدا کردند.

وی از تهیه و توزیع ۵۱ جفت کفش بین اقشار کم برخوردار این شهرستان خبرداد و گفت: گروه جهادی منتظران مهدی(عج) شهرستان پارس آباد در آستانه سال نو در کنار توزیع بسته های معیشتی تعداد 51 جفت کفش نیز به نیازمندان اهدا کردند.

اصلانی به فعالیت های جهادی دانشجویان نیز اشاره کرد و گفت: گروه های جهادی بسیج دانشجویی نیز با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در کنار توزیع 460 بسته معیشتی در محلات کم برخوردار یک دستگاه یخچال و فریزر توسط گروه جهادی عباسیون دانشگاه پیام نور نیز به خانواده نیازمند اهدا شد.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل به کمک های مومنانه شهرستان نمین نیز اشاره کرد و گفت: خیرین این شهرستان نیز با کمک گروه های جهادی اقدام به توزیع 100 بسته معیشتی بین نیازمندان کردند.

وی در ادامه سخنان خود به فعالیت های جهادی در شهرستان اصلاندوز نیز اشاره کرد و گفت: عشایر منطقه مغان نیز با همت بالای خود در پنجمین مرحله کمک های مومنانه در کنار تهیه و توزیع  220 بسته معیشتی، دو راس گاو قربانی کرده و یک سری چهیزیه نیز به زوج جوان اهدا کردند.

اصلانی گفت: بسیج عشایری اصلاندور نیز در ادامه فعالیت های جهادی خود در  قالب پروژه محرومیت زدایی حمزه سیدالشهدا (ع) اقدام به نصب ایزوگام  خانه محروم در این منطقه کرد.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل به کمک های مومنانه شهرستان بیله سوار نیز اشاره کرد و گفت: در کنار 500 بسته معیشتی، 500 پرس غذای گرم و گوشت قرمز نیز با کمک خیرین و بنیاد احسان بیله سوار بین خاواده های کم برخوردار توزیع شد.

اصلانی به کمک های مردمی شهرستان سرعین نیز اشاره کرد و گفت: با اینکه شهرستان سرعین ، شرهرستانی گردشگر است و بیشترین آسیب را از ویروس کرونا متحمل شده و اقتصاد آن به تعطیلی کشانده شده است، اما خیرین و مردم نیکوکار این شهرستان نیز همگام با مردم سراسر استان تعداد 220 بسته معیشتی توسط گروه های جهادی این شهرستان بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع کردند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

https://www.dana.ir/1718215
ارسال نظر
نظرات