شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1399/12/28 شناسه خبر: 1718276
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز خبر داد؛

آغاز طرح نوروزی هلال احمر با استقرار ۲۰ پایگاه در البرز/ غربالگری مسافران هوایی انجام می شود

آغاز طرح نوروزی هلال احمر با استقرار ۲۰ پایگاه در البرز/ غربالگری مسافران هوایی انجام می شود
محمد باقر خلفی از آغاز طرح نوروزی این جمعیت با استقرار ۲۰ پایگاه در محورهای مواصلاتی استان البرز خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز روز پنجشنبه با اشاره به خدمت رسانی امدادگران از حوزه های معاونت امداد و نجات و جوانان به مسافران گفت:  این پایگاه ها در محور کرج -چالوس، طالقان، آزاد راه کرج - قزوین، اشتهارد، فردیس، کوهستان و مراکز شعب فعال هستند.

محم باقر خلفی افزود: برای ارائه خدمات به بیماران خاص و تأمین دارو بیماران، داروخانه هلال احمر البرز نیز در تعطیلات نوروزی ازساعت هشت صبح الی ۱۸ فعال است.

وی اظهار داشت: ارائه خدمات درمانی در نقاط مختلف استان به ویژه مسافران از جمله مهم ترین وظایف جمعیت هلال احمر در ایام نوروز است.

خلفی تصریح کرد: طبق مصوبه ستاد ملی پیشگیری از ویروس کرونا که غربالگری مسافران هوایی به عهده جمعیت هلال احمر است این استان نیز آمادگی لازم برای غربالگری مسافران ورودی را دارد.

وی گفت: تمام اهداف جمعیت هلال احمر استان البرز در طول ایام نوروز کاهش آمار فوتی و مصدوم ناشی ازتصادف و افزایش آمادگی و توان امداد ونجات برای خدمات مطلوب وسریع امداد و نجات و پاسخگویی به حوادث و سوانح احتمالی است.

خلفی افزود: یکی دیگر از برنامه های مهم هلال احمر استان البرز برای ایام نوروز تلاش برای بهره برداری بهینه از ظرفیت و توان عملیاتی بالقوه و بالفعل در پایگاه ها و پست های امداد و نجات جاده ای و کوهستانی به منظور ارائه خدمات است.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه نیم درصد ازجاده های کشور در این استان واقع شده و تردد۱۴ استان کشور از البرز صورت می گیرد به همین دلیل برقراری امنیت و همچنین ظرفیت بالای نیروهای خدمات رسان و امدادی امری ضروری است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز در خاتمه حاطر نشان داشت: طرح نوروزی هلال احمر استان البرز تا ۱۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ادامه دارد.

 

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1718276
ارسال نظر
نظرات