شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:21 منتشر شده در مورخ: 1399/12/29 شناسه خبر: 1718472
رئیس اداره صمت رشتخوار خبر داد؛

جذب تمامی سهمیه کالاهای تنظیم بازار در رشتخوار

جذب تمامی سهمیه کالاهای تنظیم بازار در رشتخوار
پورعباس گفت: در یک ماه گذشته تمامی سهمیه کالاهای تنظیم بازار شهرستان رشتخوار جذب و در تمام نقاط این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی پورعباس، رئیس اداره صمت رشتخوار در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: در راستای طرح تنظیم بازار در یک ماه گذشته تمامی سهمیه کالاهای تنظیم بازار شهرستان رشتخوار جذب و در تمام نقاط این شهرستان توزیع شده است.

وی با اشاره به جذب ۱۰ تن سیب و پرتقال برای تامین میوه شب عید مردم این شهرستان افزود: شهروندان عزیز می‌توانند میوه موردنیاز خود شامل پرتقال تنظیم بازار را با کیلویی ۱۰ هزار ۵۰۰ تومان، سیب زرد ۱۰ هزار ۵۰۰ تومان و هر کیلو سیب قرمز را کیلویی ۸ هزار ۵۰۰ تومان از عامل فروش در شهر رشتخوار تهیه کنند.

پورعباس با اشاره به توزیع مرغ منجمد از فردا در بخش جنگل این شهرستان بیان کرد: در رشتخوار کار توزیع مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ۱۵ هزار ۵۰۰ از امروز و در بخش جنگل نیز از فردا آغاز می شود.

رئیس اداره صمت رشتخوار با اشاره به کنترل و پایش مستمر بازار تصریح کرد: تمامی سهمیه کالاهای تنظیم بازار شهرستان شامل قند، شکر، روغن، برنج و مرغ تاکنون جذب و کار توزیع آن نیز در نقاط مختلف شهرستان انجام شده است.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1718472
ارسال نظر
نظرات