شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:16 منتشر شده در مورخ: 1399/12/29 شناسه خبر: 1718505
رئیس اداره صمت خلیل‌آباد خبر داد؛

اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در خلیل‌آباد/ مردم نگران تأمین کالاهای اساسی خود در پایان سال نباشند

اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در خلیل‌آباد/ مردم نگران تأمین کالاهای اساسی خود در پایان سال نباشند
مسروری از اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در شهرستان خلیل‌آباد خبر داد و گفت: مردم نگران تأمین کالاهای اساسی خود در پایان سال نباشند، چون کالاها جذب شده و در انبار موجود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید مسروری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خلیل‌آباد در گفت‌وگو با صبح توس، با اشاره نظارت و بازرسی‌های انجام شده بر بازار شب عید، اظهار کرد: با توجه به اینکه ایام پایان سال 99 و آغاز سال جدید را در پیش داریم بازرسی‌ها و رصد بازار از 15 اسفندماه در سطح شهرستان آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه دارد.

وی با بیان اینکه گشت‌های مشترک دراین‌خصوص شروع شده و اعضای ستاد تنظیم بازار در نظارت‌ها و بازرسی‌های دو شیفت صبح و بعدازظهر شرکت دارند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی، اتاق اصناف، دامپزشکی، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان و صمت نیز در گشت مشترک حضور دارند.

رئیس اداره صمت خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه واحدهایی که ارزاق عمومی مردم را تهیه می‌کنند در ایام پایان سال نظارت بیشتری بر آنها صورت می‌گیرد، تصریح کرد: شهروندان اگر تخلف گران‌فروشی در بین بازاریان مشاهده کردند حتماً به سامانه 124 تماس و گزارش را ارائه دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

وی با اشاره به اینکه گشت‌های تنظیم بازار در ایام پایان سال فوق‌العاده اهمیت دارد و نظارت‌ها و بازرسی‌ها در این حوزه تشدید شده که امیدواریم این نظارت‌ها به نفع مردم باشد، اذعان کرد: با توجه به اینکه سامانه جامع انبارها تعریف شده کلیه انبارها بایستی در این انبارها ثبت شود.

مسروری با بیان اینکه اقلام تنظیم بازار با دقت و نظارت کامل در شهرستان خلیل‌آباد توزیع می‌شود، عنوان کرد: 118 تن برنج هندی، 96 تن روغن خانوار، 18 تن روغن صنف و صنعت، 166 تن شکر خانوار، 54 تن شکر صنف و صنعت، 12 تن گوشت منجمد و 33 تن مرغ منجمد از ابتدای سال 99 در سطح شهرستان در قالب تنظیم بازار توزیع شده است.

وی با اشاره به بحث تأمین میوه شب عید، تشریح کرد: سردخانه‌های سطح شهرستان اعلام آمادگی برای نگهداری میوه شب عید و حتی توزیع آن با قیمت مصوب سازمان دارند و هیچ‌گونه نگرانی در بحث تأمین میوه شب عید را نخواهیم داشت و اگر احساس افزایش قیمت میوه را داشته باشیم صددرصد میوه شب عید را جذب خواهیم کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خلیل‌آباد با بیان اینکه مردم نگران تأمین کالاهای اساسی خود در پایان سال نباشند کلیه کالاها جذب شده و در انبار موجود است، تأکید کرد: با پیگیری‌های انجام شده 8 تن مرغ گرم وارد شهرستان می‌شود و حتی روز گذشته 5 تن مرغ به بازار خلیل‌آباد تزریق شده است.

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1718505
ارسال نظر
نظرات