شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1399/12/30 شناسه خبر: 1718557
​عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد؛

ضعف در مدیریت توزیع؛ مهم‌ترین علت صف‌های طولانی/ دولتمردان تا آخرین روز برای بهبود شرایط تلاش کنند

ضعف در مدیریت توزیع؛ مهم‌ترین علت صف‌های طولانی/ دولتمردان تا آخرین روز برای بهبود شرایط تلاش کنند
اسماعیل حسین زهی گفت: ضعف در مدیریت توزیع مهمترین مشکلی است که سبب بروز صف‌های طویل تامین مایجتاج در کشور شده و لازم است دولتمردان تا روز آخر به جدیت به دنبال بهبود شرایط باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل حسین زهی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: با توجه به اوضاع سخت معیشتی مردم و حضور آن ها در صف های طولانی برای تامین مایحتاج روزانه شان، پیگیری‌های زیادی از سوی نمایندگان انجام شده است.

وی ادامه داد: کالا وجود دارد، اما در زمینه توزیع عادلانه دچار مشکل هستیم و نیاز است نهادهای نظارتی و دولت به جد پیگیر این مسئله باشند.
 
نماینده مردم خاش، میرجاوه و تفتان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمینه کمبود مرغ و صف‌های طولانی نهاده‌ها با ارز چهار هزار و 200 تومان عرضه می شود و به دست مرغدار نمی رسد.
 
حسین زهی تصریح کرد: کسانی که متولی اجرایی در این زمینه هستند نتوانستند نظارت عالیه داشته باشند.
 
وی در خصوص صف‌های نان در نانوایی‌ها هم گفت: سهمیه سیستان و بلوچستان برای آرد به ازای هر نفر به 11 کیلوگرم رسید که اما صف‌های نانوایی بهبود نداشت که باید دستگاه های نظارتی در این زمینه به خوبی ورود کنند.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه قیمت دلار بالاست آرد به صورت غیرمجاز از طریق مرزهای استان خارج می شود.

حسین زهی گفت: متاسفانه باب شده که موضوعات را صفر تا 100 نمایندگان پیگیری کنند در صورتی که وظایف نماینده مشخص است و امیدواریم دولتمردان تا روز آخر به جدیت به دنبال بهبود شرایط باشند.
 
وی افزود: مجلس نشان داد که به دنبال تعامل با مردم است و ضعف در مدیریت توزیع مهمترین مشکلی است که سبب بروز صف های طویل تامین مایجتاج در کشور شده است.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1718557
ارسال نظر
نظرات