شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 09:42 منتشر شده در مورخ: 1400/01/01 شناسه خبر: 1718684
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبرداد؛

فعالیت تمامی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی خراسان شمالی با ظرفیت کامل در ایام نوروز

فعالیت تمامی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی خراسان شمالی با ظرفیت کامل در ایام نوروز
قاسم بیانی در خصوص خدمات بهداشتی درمانی در ایام نوروز در خراسان شمالی گفت: تمامی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی دولتی و خصوصی استان با ظرفیت کامل به بیماران ارائه خدمات می کنند و تیم مدیریت بحران در ایام نوروز تشکیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قاسم بیانی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه در ایام نوروز ۱۴۰۰ تمامی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی دولتی و خصوصی خراسان شمالی با ظرفیت کامل ارائه خدمات دارند، گفت: در شهرستان بجنورد بیماران تصادفی-اطفال به بیمارستان امام علی(ع)، بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا و بیماران دچار مسمومیت به بیمارستان امام حسن(ع)، بیماران نیازمند به خدمات روانپزشکی به بیمارستان امام رضا(ع) و مادران باردار به بیمارستان بنت الهدی مراجعه کنند.

بیانی ادامه داد: در شهرستان ها نیز مادران باردار و اطفال به بیمارستان امام خمینی شیروان و بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا به بیمارستان هاشمی رفسنجانی شیروان مراجعه کنند همچنین اورژانس تمام بیمارستان ها آمادگی ارائه خدمات به تمام بیماران را دارند.
 
وی درخصوص کلینیک ها و درمانگاه ها بیان کرد: تمامی درمانگاه های خصوصی شهرستان بجنورد و چهار درمانگاه دندانپزشکی ایثار، ماهان، عابد و الماس در ایام نوروز فعال هستند و کلینیک ویژه مستقل بیمارستان امام علی(ع) و کلینیک ویژه دندانپزشکی نیز در این ایام خدمات رسانی می کنند.
 
بیانی ادامه داد: در شهرستان بجنورد همچنین ۲ کلینیک MMT دولتی و یک کلینیک شخصی در تمامی ایام تعطیلات نوروز آنکال و سایر مراکز خصوصی کلینیک MMT در روزهای ۷ و ۱۱ فروردین ماه فعال هستند.  
 
وی درخصوص خدمات آزمایشگاهی گفت: تمام ایام عید آزمایشگاه خصوصی پذیرش PCR استان و آزمایشگاه های دولتی فعال هستند.
 
این مقام مسئول عنوان کرد: در بجنورد هشت و در شهرستان های جاجرم، گرمه، شیروان و فاروج هر کدام یک مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل آماده خدمت رسانی هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی انتقاد و پیشنهادی داشتید با شماره ۱۹۰ تماس حاصل کنید همچنین شماره ۰۵۸۳۲۲۴۸۲۶۰ در معاونت درمان نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1718684
ارسال نظر
نظرات