شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1400/01/01 شناسه خبر: 1718698
رییس دانشگاه تربت حیدریه:

هماهنگی بین بخشی و مانع‌زدایی از مولفه‌های مهم تحقق شعار سال است

هماهنگی بین بخشی و مانع‌زدایی از مولفه‌های مهم تحقق شعار سال است
فتحی هماهنگی بین بخشی و مانع‌زدایی را ۲ مولفه مهم تحقق شعار سال دانست و گفت: در بین دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها بیش از سایر دستگاه‌ها می‌توانند در تحقق شعار نقش آفرینی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حسن فتحی، رییس دانشگاه تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ با شاره به نامگذاری شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر سال "تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی" گفت: این پیام گویای یکی از مهمترین دغدغه‌های معظم له که همان تیاز کشور به تولید و اشتغال است، می‌باشد.

وی تصریح کرد: پیام  امسال در راستا و ادامه شعار پارسال که همان جهش تولید بود، می‌باشد و حتما در آن شعار نظرات معظم له تامین نشده که در پیام نوروزی امسال نیز، شعاری مرتبط با جهش تولید ارایه کرده‌اند.

فتحی از هماهنگی بین بخشی و مانع تراشی به عنوان 2 مولفه مهم تحقق شعار سال یاد کرد و گفت: در بین دستگاه‌های اجرایی بانک‌ها بیش از سایر دستگاه‌ها می‌توانند در تحقق شعار نقش آفرینی کنند.

رییس دانشگاه تربت حیدریه تاکید کرد: رونق وافزایش تولید سر منشا رفع بسیاری مشکلات و از جمله وضعیت معیشت مردم، اشتغال جوانان و به تبع آن مانع مهاجرات آنها به خارج از کشور می‌شود.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1718698
ارسال نظر
نظرات