شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:49 منتشر شده در مورخ: 1400/01/01 شناسه خبر: 1718708
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان:

اقامت مسافران نوروزی به جز هتل‌ها در سایر اماکن اقامتی خراسان شمالی ممنوع است

اقامت مسافران نوروزی به جز هتل‌ها در سایر اماکن اقامتی خراسان شمالی ممنوع است
حبیب یزدان پناه گفت: براساس مصوبات ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی در ایام نوروز اقامت مسافران به جز در هتل ها در سایر اماکن اقامتی استان ممنوع است و پذیرش تور نیز فقط از سوی آژانس‌های دارای مجوز انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب یزدان پناه، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک، با تأکید بر اینکه در ایام نوروز با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی سفر انجام می‌شود، اظهار داشت: اقامت مسافران به جز در هتل ها در سایر اماکن اقامتی استان ممنوع است و پذیرش تور نیز فقط از سوی آژانس‌های دارای مجوز انجام می‌شود.

وی ادامه داد: مأموریت اصلی در ستاد اجرایی خدمات سفر در تعطیلات پیش‌رو، اجرا، پیگیری و نظارت بر حسن اجرای مصوبات و دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا درزمینهٔ سفرهای ایمن و مسئولانه است.

یزدان پناه با اشاره به اینکه بر مبنای دستورالعمل مصوب، سفر در شهرهای زرد، آبی و سفید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد، گفت: تأکید براین است که هم‌وطنان از اماکن غیرمجاز استفاده نکنند تا با توجه به شرایط متأثر از شیوع ویروس کرونا، با هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های مربوطه خدمات شایسته‌ای را در ایام نوروز ارائه دهیم.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی افزود: ستادهای شهرستانی فعال و دستورالعمل‌های لازم به آن‌ها ابلاغ شده است، ظرفیت‌های گردشگری، فرهنگی و تاریخی استان با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از شبکه‌های سراسری صداوسیما در ایام نوروز پخش خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر این از ظرفیت فضای مجازی نیز برای معرفی استان بهره گرفته‌ایم تا بتوانیم در دوران پسا کرونا میزبان گردشگران و مسافران بیشتری باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1718708
ارسال نظر
نظرات