شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1400/01/01 شناسه خبر: 1718798
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور خبرداد؛

ثبت ۱۲ روز بدون فوتی کرونا در نیشابور

ثبت ۱۲ روز بدون فوتی کرونا در نیشابور
عظیمی نژاد گفت: آخرین فوت بر اثر کرونا در نیشابور در ۱۹ اسفندماه روی داده است و از آن تاریخ خوشبختانه مورد فوتی جدیدی در این شهرستان ثبت نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن عظیمی نژاد، رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در گفت‌وگو با صبح توس در رابطه با آخرین وضعیت کرونا در شهرستان نیشابور، فیروزه و زبرخان گفت: خوشبختانه طی روز گذشته هیچ فردی در شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت نکرده است.

وی تصریح کرد: آخرین مورد فوتی مربوط به 19 اسفندماه بود و از آن تاریخ تا به امروز خانواده‌ای در نیشابور عزادار نشده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور اظهار داشت: امیدواریم مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ممانعت از دیدوبازدیدها اجازه دهند این رکورد بیشتر شود.

عظیمی نژاد اضافه کرد: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در نیشابور، اولین بار است که این تعداد روز در این سه شهرستان زیر نظر دانشکده علوم پزشکی نیشابور فوتی نداشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 26 نفر بر اثر این ویروس در بیمارستان 22 بهمن نیشابور بستری هستند که از این تعداد 9 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه حضور دارند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور ادامه داد: امروز سه نفر از بیماران مبتلا مرخص شدند و تا این لحظه هزار و 16 همشهری‌مان را بر اثر کرونا از دست داده‌ایم.

عظیمی نژاد در پایان با تأکید مجدد بیان داشت: کادر درمان از مردم خواهش می‌کنند این کاهش ابتلا و مرگ‌ومیر را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حظ کنند تا بهاری شاد در کنار هم داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1718798
ارسال نظر
نظرات