شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1400/01/01 شناسه خبر: 1718827
امام‌جمعه اسحاق‌آباد:

با تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی، ایران قوی، قوی‌تر خواهد شد

با تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی، ایران قوی، قوی‌تر خواهد شد
زارعی گفت: امروز تنها اهرمی که می‌تواند مشکلات را حل و پازل را تکمیل کند دولت قوی است که بتواند اقتصاد را قوی کند تا مسائل را بر اساس سیاست‌های رهبری حل کند، قطعاً پیروز میدان خواهیم بود و ایران قوی، قوی‌تر خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علی‌رضا زارعی، امام‌جمعه شهر اسحاق‌آباد در گفت‌وگو با صبح توس در رابطه با صحبت‌های مقام معظم رهبری در اولین روز سال 1400 گفت: محور انتخابات در صحبت‌های رهبری و تحریم‌ها بسیار پررنگ بود و مخاطب آن دولت فعلی و دولت آینده ایران بود.

وی تصریح کرد: مردم ایران در محاصره شومی هستند که تحریم‌های ظالمانه، کرونا و مدیران کم‌کار و کم تدبیر ابعاد این محاصره را تشکیل می‌دهد.

زارعی ادامه داد: بعضی از مشکلات معیشت مردم به کرونا و بعضی به تحریم‌ها ولی غالب مشکلات معیشتی که دغدغه اول مردم است، کم‌کاری و کم تدبیری مسئولین است.

امام‌جمعه اسحاق‌آباد تأکید کرد: بازار بورس، بازار ارز و سکه، بازار مسکن تدابیر خوبی را شاهد نبودند که مشکلات عدیده‌ای را برای مردم رغم زدند و تنها راه علاج این مشکلات تشکیل دولت جوان و حزب‌اللهی است.

وی اظهار داشت: انتخابات 1400 همان اندازه که برای ما مهم است، برای دشمن نیز مهم است، دشمن به دنبال حضور حداقلی در پای صندوق‌های رأی به‌وسیله ناکارآمد نشان دادن نظام است.

زارعی با اشاره به تلاش‌های دشمنان ایران بیان داشت: عدم امتیازآوری جبهه انقلاب دیگر هدف دشمن در انتخابات پیش رو خواهد بود.

امام‌جمعه اسحاق‌آباد خاطر نشان کرد: بیانات صریح مقام معظم رهبری دعوت مردم به مأیوس کردن مجدد دشمن در این عرصه بود و امیدواریم خواب دشمن برای انتخابات 1400 نقش بر آب شود. اگر مردم با بصیرت و آگاهی وارد عرصه شوند این مشکلات قطعاً قابل‌حل خواهد بود.

وی تصریح کرد: اگر تا الآن نیز مسئولین به دنبال سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر بودند امروز شاهد این‌گونه مشکلات نبودیم.

زارعی گفت: مشکلات ما بر اثر بی‌توجهی به اقتصاد مقاومتی و گره زدن مشکلات به برجام، مذاکره و دل بستن به کاخ سفید بود.

امام‌جمعه اسحاق‌آباد با اشاره به تعریف ایران قوی عنوان داشت: اهرم‌های هسته‌ای، دفاعی و موشکی و نفوذ تفکر انقلابی به کشورهای منطقه از توانایی‌های بسیار خوب ایران است که در کنار مردم توانسته است ایران قوی را ایجاد نماید.

وی ادامه داد: امروز تنها اهرمی که می‌تواند مشکلات را حل و پازل را تکمیل کند دولت قوی است که بتواند اقتصاد را قوی کند تا مسائل را بر اساس سیاست‌های رهبری حل کند، قطعاً پیروز میدان خواهیم بود و ایران قوی، قوی‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1718827
ارسال نظر
نظرات