شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:45 منتشر شده در مورخ: 1400/01/02 شناسه خبر: 1718995
رئیس مجمع نمانیدگان استان اردبیل:

اتفاق نظر نمایندگان استان نسبت به موضوعات منطقه/ردیف بودجه ملی برای فاضلاب شهر انگوت اختصاص یافت

اتفاق نظر نمایندگان استان نسبت به موضوعات منطقه/ردیف بودجه ملی برای فاضلاب شهر انگوت اختصاص یافت
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با پیگیری مکرر از طریق کمیسیون تلفیق، ردیف اعتباری برای فاضلاب شهری انگوت در بودجه سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: با پیگیری مکرر از طریق کمیسیون تلفیق، ردیف اعتباری برای فاضلاب شهری انگوت در بودجه سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به تبدیل بخش انگوت به شهرستان، افزود: با ایجاد شهرستان جدید، برای شهر انگوت بعنوان مرکزیت شهرستان ضرورت دارد نسبت به موضوعات مهم اینگونه مناطق برنامه‌ریزی های لازم را انجام داد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ توانستیم از فرصت موجود استفاده نموده و این ردیف بودجه مهم را اخذ نماییم.

بدری خاطر نشان کرد: بدون شک نماینده تلاشگر مردم گرمی و انگوت پیگیری های مفصلی را به مانند سایر موضوعات منطقه انجام خواهند داد تا این زیرساخت مهم شهری در انگوت حل شود.

وی اظهار کرد: همه نمایندگان استان نسبت به موضوعات مناطق مختلف توجه و اتفاق نظر دارند و در صورت وجود فرصت های لازم حتما پیگیری به عمل خواهد آمد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل همچنین از مسئولان استان و شهرستان انگوت خواست تا با هماهنگی نماینده گرمی و انگوت در سال جدید به شکل مناسبی اعتبارات را جذب و در ایجاد زیرساخت ها اهتمام نمایند.

https://www.dana.ir/1718995
ارسال نظر
نظرات