شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/03 شناسه خبر: 1719047
سرپرست فرمانداری گلشن مطرح کرد؛

تعیین شعار سال با تیزبینی مقام معظم رهبری/ "گلشن" به قطب تولید در حوزه کشاورزی تبدیل می‌شود

تعیین شعار سال با تیزبینی مقام معظم رهبری/ "گلشن" به قطب تولید در حوزه کشاورزی تبدیل می‌شود
مهران محمودی گفت: با توجه به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری در تلاش هستیم تا با رفع موانع و پشتیبانی از تولید داخلی گلشن به عنوان قطب تولید در حوزه کشاورزی تبدیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهران محمودی سرپرست فرمانداری گلشن در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در سال های اخیر مقام معظم رهبری با ریزبینی و تیزبینی با هدف مقاومت اقتصادی، تولید، اتکا به امورات داخلی و کوتاه کردن دست خارجی ها از مملکت در چند موضوع متفاوت شعار سال را نامگذاری کرده اند.
 
وی افزود: اگر توجه داشته باشیم در سال گذشته ها بیشتر عناوین حول محور اقتصاد و تولید بود، به طور مثال سال گذشته با عنوان جهش تولید نامگذاری شد یعنی مقصد و منظور مقام معظم رهبری بر این است که خوداتکایی بین ایرانیان و مسئولان و دست اندرکاران به یقین تبدیل شود که باید به توان داخلی اتکا کنیم و وابسته به دیگران نباشیم.
 
این مقام مسئول گفت: امسال هم اولین موضوع که در عنوان سال به آن اشاره شد تولید بود و سپس پشتیبانی یعنی حمایت از تولید داخل و رفع موانع چرا که گاهی اوقات سرمایه گذاران گرفتار بروکراسی ها و پیچ و خم های اداری و از سرمایه گذاری پشیمان می شوند.
 
محمودی اضافه کرد: با درایت استاندار و مراجعه به مدیریت سرمایه و بودجه برای پیشرفت شهرستان گلشن طرح ها و نظرات به صورت علمی مطرح شد که مورد استقبال قرار گرفت و مقرر شد در  چهار ماه اول سال ۱۴۰۰ یک تیم تخصصی دانشگاهی طرح مطالعاتی با چشم انداز های سند توسعه و برنامه های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت را طرح کنند.
 
وی با بیان اینکه این برنامه ها در سال ۱۴۰۰ برای این است که بتوانیم مطالبه مقام معظم رهبری را به سرانجام برسانیم، خاطرنشان کرد: از آنجایی که در گلشن بالاترین سطح کشاورزی را با ۱۲ هزار هکتار نخیلات داریم در تلاش هستیم تا به صورت بهینه به قطب تولید تبدیل شویم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1719047
ارسال نظر
نظرات