شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:19 منتشر شده در مورخ: 1400/01/03 شناسه خبر: 1719050
نماینده مردم کاشمر:

دولت و مجلس باید در حوزه پشتیبانی اجرایی و قانونی از تولید ورود کنند/ قوانین مزاحم تولید را مجلس و مدیران مزاحم تولید را مردم برکنار کنند

دولت و مجلس باید در حوزه پشتیبانی اجرایی و قانونی از تولید ورود کنند/ قوانین مزاحم تولید را مجلس و مدیران مزاحم تولید را مردم برکنار کنند
حجت‌الاسلام نیک‌بین با بیان اینکه دولت و مجلس باید در جهت پشتیبانی اجرایی و قانونی از تولید ورود کنند تا تولیدکننده طعم پشتیبانی را بچشند، گفت: ما در کشور قوانین و مدیران مزاحمی داریم که قوانین مزاحم را مجلس و مدیران مزاحم را مردم با انتخاب خود برکنار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ ضمن تبریک فرارسیدن سال نو با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ " تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، اظهار داشت: تولید دوپایه اساسی دارد که پایه اول آن پشتیبانی قانونی و اجرایی و پایه دوم آن رفع موانع تولید است.

وی با بیان اینکه در بحث پشتیبانی، متولی بخشی از آن که رفع قانون در جهت بهبود تولید و کسب و کار در کشور انجام شود، مجلس شورای اسلامی است که باید مالیات بر تولید کم شود، خاطرنشان کرد: مالیات از تولیدکننده باید کم اخذ شود و از فردی که پول خود را در بانک گذاشته و سرمایه خود را در جهت تولید صرف نمی‌کند مالیات بیشتری اخذ شود.

نماینده مردم کاشمر با تأکید بر اینکه بخشی از حوزه پشتیبانی مرتبط با مباحث قانونی است که باید مجلس شورای اسلامی باید ورود کند و کاری انجام دهد که تولیدکننده طعم پشتیبانی قانونی را بچشند، تصریح کرد: پشتیبانی اجرایی این است که دولت در اجرا، کار تولیدی‌ها را با تسریع انجام دهد و امروزوفردا نداشته باشد.

جهش تولید هنوز با قله فاصله دارد

وی با اشاره به اینکه ما در کشور یکسری قوانین مزاحم و یکسری مدیران مزاحم داریم، اذعان کرد: قوانین مزاحم را باید مجلس شورای اسلامی و بخشی از این مدیران مزاحم را باید مردم در دو انتخابات مهم شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست‌جمهوری با انتخاب خود برکنار کنند.

نیک‌بین با بیان اینکه مردم در این انتخابات بسیار دخیل هستند و می‌توانند مدیریت کلان کشور را به افراد غرب‌گرا یا ایران گرا بسپارند، عنوان کرد: اگر در بحث رفع قوانین مزاحم و مدیران مزاحم خوب عمل کنیم مطمئناً شعار سال به یک وضعیت مطلوبی خواهد رسید.

وی با اشاره به شعار سال ۹۹ "جهش تولید" تشریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که جهش تولید به یک نقطه قابل‌قبول رسیده ولی مطلوب نیست، حضرت آقا نگاه حمایتی دارند ولی ما در جهش تولید با قله خیلی فاصله داریم، حرکت‌هایی انجام شده ولی به سرانجام مقصود نرسید و در سال جاری باید برای آن جهش تولید و شعار امسال کار جدی انجام دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719050
ارسال نظر
نظرات