شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 22:53 منتشر شده در مورخ: 1400/01/03 شناسه خبر: 1719107
فرماندار خلیل‌آباد:

کمبودی در اقلام ضروری مردم خلیل‌آباد نداریم/ روند اجرایی انتخابات خللی در نظارت بر بازار ایجاد نمی‌کند

کمبودی در اقلام ضروری مردم خلیل‌آباد نداریم/ روند اجرایی انتخابات خللی در نظارت بر بازار ایجاد نمی‌کند
قاسم‌پور با بیان اینکه روند اجرایی انتخابات در شهرستان خلیل‌آباد مسیر خود را طی می‌کند و نمی‌تواند خللی در نظارت‌ها و بازدید از بازار ایجاد کند، گفت: کمبودی در اقلام ارزاق عمومی مردم در سطح شهرستان نداریم ولی نباید از نظارت‌ها غافل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم قاسم‌پور، فرماندار خلیل‌آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ ضمن تبریک سال جدید و همچنین اعیاد شعبانیه اظهار داشت: باید از صبوری مردم که در سال 99 داشتند تقدیر کرد و امیدواریم سال 1400 با کشف واکسن جدید کرونا زندگی مردم به حالت طبیعی خود برگردد.

وی با بیان اینکه نشست ستاد تنظیم بازار در شهرستان برگزار شد و همچنین بازدیدها در سطح بازار انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: باتوجه‌به گزارش‌های اداره صمت خلیل‌آباد و پیگیری‌هایی که انجام شد، کمبودی در اقلام ارزاق عمومی مردم در سطح شهرستان نداریم ولی نباید از نظارت‌ها غافل شد.

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه گشت‌های مشترکی در قالب گشت‌های نوروزی در سطح شهرستان انجام می‌شود، تصریح کرد: نظارت‌ها تنها به ساعات اداری خلاصه نمی‌شود بلکه باید همه‌روزه و در همه ساعات این تشدید نظارت‌ها بر بازار ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به بحث میوه شب عید، اذعان کرد: نشست مربوطه با حضور ادارات صمت، جهاد کشاورزی، تعاون روستایی و اتاق اصناف برگزار شده تا کمبودی در تأمین میوه شب عید شهرستان خلیل‌آباد نداشته باشیم و این هم منوط بر این است که نظارت‌های مربوطه در سطح بازار انجام شود تا مردم دغدغه‌ای در این موضوع و تأمین اقلام ضروری خود نداشته باشند.

قاسم‌پور با بیان اینکه تقاضای بنده از مردم و همشهریان گرامی این است که علی‌رغم اینکه 13 ماه درگیر ویروس کرونا و فشارهای عدم روابط اجتماعی بین خانواده‌ها داشتند ولی در سال جدید هم این را تحمل کنند، عنوان کرد: مقام معظم رهبری اشاره کردند که در نوروز سفری نخواهند داشت و ماهم باید به تبعیت از ایشان این موضوع را در دستور کار خود قرار دهیم.

وی با تأکید بر اینکه رفتارهایی که در ایام نوروز می‌شود نباید مردم را درگیر پیک چهارم کرونا کند که اگر این اتفاق رخ دهد مطمئناً در روزهای بسیار خوب عید گرفتار مسائلی چون ازدست‌رفتن عزیزان خود نشویم، تشریح کرد: فاصله‌گذاری اجتماعی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام نوروز ضروری است.

فرماندار خلیل‌آباد با اشاره به اینکه شاید شائبه‌ای در مردم ایجاد شود که وزارت کشور درگیر بحث انتخابات است و شاید از بحث بازار غافل شود درصورتی‌که نظارت‌ها و بازدید از بازار همچنان با قدرت ادامه دارد، بیان کرد: بنده به‌صورت سرزده در بازار حضور دارم و اگر مشکلی باشد قطعاً پیگیری می‌کنم.

وی همچنین تأکید کرد: روند اجرایی انتخابات مسیر خود را طی می‌کند و نمی‌تواند خللی در نظارت‌ها و بازدید از بازار ایجاد کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719107
ارسال نظر
نظرات