شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 22:53 منتشر شده در مورخ: 1400/01/03 شناسه خبر: 1719119
بر اثر برخورد ۳ خودروی تویوتا،پراید و پژو ۴۰۵ رخ داد؛

تصادف مرگبار در سیستان و بلوچستان با 25کشته و مصدوم

تصادف مرگبار در سیستان و بلوچستان با 25کشته و مصدوم
بر اثربرخورد یک دستگاه پژو با یک دستگاه پراید و یک دستگاه وانت محور فرعی زاهدان به کورین روستای دهک ۱۱ نفر مجروح و ۱۴ نفر کشته شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، ظهر امروز وقوع یک تصادف مرگبار در یکی از محورهای مواصلاتی سیستان وبلوچسستان 25 کشته و مجروح بر جای گذاشت.

فریبرز راشدی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این خصوص بیان کرد: بر اثربرخورد یک دستگاه پژو با یک دستگاه پراید و  یک دستگاه وانت محور فرعی زاهدان به کورین روستای دهک ۱۱ نفر مجروح  و ۱۴ نفر کشته شدند.

وی افزود: مجروحین توسط ۴ دستگاه آمبولانس و بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان  انتقال شدند.


علیرضا میربهاءالدین،مدیرعامل جمعیت  هلال احمر استان نیز در تکمیل مطلب فوق افزود: با اعلام مرکز اورژانس به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات استان مبنی بر وقوع حادثه در محور زاهدان به خاش ، بلافاصله  تیم واکنش سریع استان به محل حادثه اعزام و پس از ارزیابی حادثه مشخص شد، در این حادثه ۱۱ نفر مصدوم و ۱۴ نفر فوت شده اند که در بین فوت شدگان ۸ کودک بین ۳تا ۸ سال و دو مرد و ۴ زن بوده اند .

وی اذعان کرد: مجروحین حادثه پس از انجام اقدامات درمانی اولیه با همکاری نیروهای اورژانس توسط  ۴ دستگاه آمبولانس و بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان خاتم ا لانبیاء (ص)  شهرستان زاهدان منتقل شدند، همچنین تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان همچنین در این حادثه نسبت به رها سازی یکی از کشته شدگان اقدام و اجساد متوفیان تحویل  نیروهای انتظامی شد.

میربهاءالدین خاطرنشان کرد: این عملیات در ساعت ۱۴:۵۳ دقیقه پایان یافت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719119
ارسال نظر
نظرات