شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1400/01/04 شناسه خبر: 1719221
فرمانده سپاه شهرستان شیروان خبر داد؛

اعزام ۴۵ پزشک به مناطق محروم شیروان در ایام نوروز

اعزام ۴۵ پزشک به مناطق محروم شیروان در ایام نوروز
عباسعلی ریحانی گفت: با هماهنگی، پیگیری و برنامه ریزی سپاه این شهرستان، گروه جهادی فائزین به جهت ویزیت، درمان و خدمات دهی رایگان به مردم مناطق محروم شیروان اعزام می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباسعلی ریحانی، فرمانده سپاه شهرستان شیروان  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شیروان اظهار داشت: با توجه به طرح این موضوع در آخرین جلسه شورای اداری سال ۹۹ و ستاد تخصصی پشتیبانی از گروه جهادی با مسئولین شهرستانی، مقرر شد گروه جهادی فائزین در ایام نوروز در مناطق کم برخوردار شیروان حاضر شوند.

وی افزود: این گروه متشکل از ۴۵ پزشک عمومی، متخصص، روانشناس و پرستار هستند که برای درمان بیماران مناطق محروم بخش قوشخانه و سرحد شهرستان شیروان اعزام‌ می شوند.

سرهنگ ریحانی تصریح کرد: در این طرح، هدف گذاری برای پوشش ۱۰ روستا در بخش های فوق و پیش بینی ویزیت ۵ هزار نفر در مدت ۶ روز تخمین زده شده است.

فرمانده سپاه شیروان ادامه داد: در این گروه جهادی ۱۹ دندانپزشک، دو پزشک جراح فک و صورت، یک متخصص رادیولوژی، یک متخصص اطفال، یک متخصص داخلی، یک متخصص گوش و حلق و بینی به منطقه اعزام می شوند.

ریحانی همچنین با بیان اینکه پنج پزشک عمومی، یک اپتومتریست، دو روانشناس و یک داروساز نیز در این تیم پزشکی حضوری فعال دارند، گفت: تاکنون تعداد هزار عدد عینک تهیه شده است که بصورت رایگان بین بیماران و با توجه به تشخیص چشم پزشک توزیع خواهد شد.

وی یادآور شد: همچنین دو پرستار، یک نفر متخصص نانو، یک نفر بهداشت حرفه ای و سه نفر دستیار و ۱۵ نفر نیز به عنوان پشتیبانی در این گروه حضور دارند.

سرهنگ ریحانی با اعلام اینکه زمان حضور این گروه جهادی در منطقه از پنجم فرودین و به مدت ۶ روز خواهد بود، گفت: تمامی خدمات اعم از ویزیت، درمان، دارو و .... در این طرح بصورت رایگان ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719221
ارسال نظر
نظرات