شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1400/01/04 شناسه خبر: 1719224
فرماندار اسفراین:

حل مشکلات واحدهای راکد و نیمه فعال در اولویت است

حل مشکلات واحدهای راکد و نیمه فعال در اولویت است
مهدی کرامتی گفت: مهمترین اولویت های ما در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، حمایت از بخش خصوصی و گره گشایی از مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال و راکد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپهر آیین ، مهدی کرامتی در نشست با دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان گفت: بخشی از ظرفیت‌های صنعتی و تولیدی شهرستان به دلیل کمبود منابع مالی از چرخه تولید خارج شده اند و یا دچار مشکل هستند که لازم است در این موارد تدبیر و برنامه ریزی کنیم. 

وی ادامه داد: در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، رویکرد و اولویت ما فعال کردن واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل با نگاه کارشناسی است. 

کرامتی بیان کرد: با آسیب شناسی مشکلات واحدهای راکد و غیر فعال تلاش می‌کنیم تا بخش‌های مغفول مانده را به صورت عملیاتی فعال کنیم که در این مسیر از رویکرد مسئولیت اجتماعی بانکها استفاده خواهیم کرد. 

وی گفت: رویکرد بانک ملی همیشه رویکرد توسعه ای همراه با فرهنگ سازمانی و پیشرونده بوده است که در راستای تحقق پیشران های توسعه همراه با دستگاه‌های اجرایی اقدامات موثری انجام داده است. 

هدایتی دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان نیز در این نشست با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای بین دهیایها و شهرداریها گفت: شناسایی و حمایت از طرح های درآمدزای دهیاری ها و به ویژه شهرداریها در قالب تخصیص تسهیلات بانکی در قالب همکاری مشترک سازمان شهرداری ها  و دهیاری کشور با شورای هماهنگی بانکها در دستور کار قرار گرفته است. 

وی با اشاره به بند خ تبصره ۳۳ تسهیلات بخش کشاورزی افزود: در این تبصره و دستورالعمل تسهیلات ویژه ای برای کشاورزان در نظر گرفته شده است.

هدایتی ادامه داد: نظام بانکی به عنوان پشتوانه اصلی واحدهای تولیدی و صنعتی مطرح است که پشتیبانی از واحدهای تولیدی را در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719224
ارسال نظر
نظرات