شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1400/01/05 شناسه خبر: 1719334
مدیرکل امور اقتصادی استانداری عنوان کرد؛

واردات و توزیع ۷۰ تن مرغ در بازار خراسان شمالی از امروز

واردات و توزیع ۷۰ تن مرغ در بازار خراسان شمالی از امروز
محمد بدری گفت: امروز با هدف تامین نیاز روزانه مردم و از بین رفتن صف ها ۷۰ تن مرغ وارد بازار استان خراسان شمالی می شود و از امروز شاهد تشکیل صف برای خرید مرغ نخواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد بدری، مدیر کل امور اقتصادی استانداری در گفتگو با عصراترک اظهار داشت: مصرف روزانه مرغ در خراسان شمالی بین ۳۵ تا ۴۰ تن است که این میزان تامین و توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: مرغ قطعه بندی شده و مرغ یارانه‌ای به صورت گسترده در مراکز مختلف فروش مرغ و فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع می‌شود.

بدری اضافه کرد: امروز با هدف تامین نیاز روزانه مردم و از بین رفتن صف ها ۷۰ تن مرغ وارد بازار استان می شود و از امروز شاهد تشکیل صف برای خرید مرغ نخواهیم بود.

وی با بیان اینکه درخواست تامین ۳۰۰ تن مرغ منجمد از مرکز انجام شده است، گفت: در چند روز پیش رو افزون بر ۴۰ تن مرغ منجمد در بازار استان توزیع شده است.

این مقام مسئول یاداور شد: مرغ مورد نیاز جامعه هدف کمیته امداد، بهزیستی، جامعه کارگری، ارتش و سپاه اعلام و از طریق شبکه توزیع مرتبط ، توزیع می شود.

وی گفت: در نوروز امسال کشتارگاههای استان تعطیل نبوده و در ایام تعطیل به صورت شیف بندی فعال بوده اند و صف ها در چند روز آینده کاهش خواهد یافت.

بدری افزود: مرغ مورد نیاز استان از کشتارگاه های داخل استان و استان های مجاور به صورت مستمر در حال تامین است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719334
ارسال نظر
نظرات