شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1400/01/05 شناسه خبر: 1719338
امام جمعه اهل سنت مانه و سملقان:

بیانات مقام معظم رهبری برای همه مردم الهام بخش است/ با تحقق شعار سال تحریم‌ها را ریشه کن می‌کنیم

بیانات مقام معظم رهبری برای همه مردم الهام بخش است/ با تحقق شعار سال تحریم‌ها را ریشه کن می‌کنیم
امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب شهرستان مانه و سملقان گفت: اعلام شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، برای ملت ایران روزنه امید و الهام بخش است چراکه سخنان ایشان باعث می شود تا روحیه ملت ایران در خود باوری و گسترش تولیدات داخلی مستحکمتر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  عبدالله آخوند خوش نظر، امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب مانه و سملقان در گفتگو با خبرنگار عصراترک ضمن تبریک سال نو بر ملت ایران و احاد مسئولین اظهارداشت: نامگذاری سال ۱۴۰۰ به عنوان سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی از سوی رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی با توجه به شرایط خاص کشور و تحریم های ظالمانه از سوی استکبار جهانی ، بجا و شایسه تقدیر است و نشان دهنده؛ تدابیر هوشمندانه معظم له در شناسایی و خنثی کردن توطئه های دولت های غربی و همدستانش است.

آخوند خوش نظر تصریح کرد: باید ائمه جمعه با استفاده از تریبون های نماز جمعه؛ ملت را ترغیب به استفاده از کالاهای داخلی کنند و روحانیون در تحقق شعار سال کنونی و تحقق منویات رهبری، گام های موثری را بردارند و این یک وظیفه ملی است که در راستای رشد و تعالی اقتصاد کشور بکوشیم.

وی بیان داشت: تولید کنندگان نیز باید در کیفیت تولید کالاهای داخلی بکوشند و باید تولیدات داخلی را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کنند و مردم نیز باید با پرهیز از کالاهای خارجی بر تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع زدایی جامعه عمل بپوشانند.

مدیر حوزه علمیه ربانیه اهل سنت مانه و سملقان خاطرنشان کرد: همانطوری که رهبر عزیزمان فرمودند، دشمنان در سال ۹۹ با شکست روبرو شدند و آمریکایی ها و رفقای اروپاییشان خودشان اعتراف کردند که در فشارحداکثری بر ملت ایران با شکست مواجه شدند که اینها نشان دهنده بی اثر بودن تحریم های دشمنان بر ملت ایران است.

وی تصریح کرد: حمایت از کالا و تولیدات داخلی که توسط رهبر معظم انقلاب در این سال ها مورد توجه قرار گرفته، برای رونق اقتصاد کشور بسیار اثربخش است و مسئولین و مردم باید همچون سال های گذشته دست در دست هم داده و با عزم راسخ و با وحدت ملی در راستای پیشرفت های اقتصادی کشور در مقابله با دسیسه های دشمنان بکوشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719338
ارسال نظر
نظرات