شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:27 منتشر شده در مورخ: 1400/01/05 شناسه خبر: 1719354
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خبر داد؛

جابجایی بیش از ۵۸ هزار مسافر نوروزی در سیستان و بلوچستان

جابجایی بیش از ۵۸ هزار مسافر نوروزی در سیستان و بلوچستان
تیمور باقری گفت: بیش از ۵۸ هزار مسافر نوروزی در سیستان و بلوچستان توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جابه جا شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیمور باقری، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: ۵۸ هزار و ۷۷۵ مسافر از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ تا چهار فروردین ماه ۱۴۰۰ توسط وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای استان شامل اتوبوس، مینی بوس و خودروهای سواری کرایه برون شهری در حوزه استحفاظی این اداره کل جابجا شدند.

وی افزود: بر اساس ارزیابی های انجام شده ۶۰ درصد جابجایی مسافر این مدت به مقاصد داخل استان و ۴۰ درصد به مقصد خارج استان انجام شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین ۳۶ هزار و ۶۶۹ مسافر در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی از سایر استان ها وارد استان شدند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید بر پرهیز هموطنان از سفرهای غیر ضروری، اذعان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل مسافر ابلاغ شده و به منظور رعایت  طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ناوگان حمل ونقل مسافری با ظرفیت ۵۰ درصد در حال خدمات رسانی به مسافرین گرامی  می باشند.

باقری خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۲ هزار و ۵۷۸ راننده مسافری فعال، ۹۰۷دستگاه ناوگان اتوبوسی، هزار و ۴۶۷ دستگاه ناوگان مینی بوسی و ۷۷۵ دستگاه ناوگان سواری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719354
ارسال نظر
نظرات