شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/05 شناسه خبر: 1719373
بخشدار مرکزی شهرستان خبر داد؛

برخورد قانونی با برگزارکنندگان عروسی روستای دولت آباد اسفراین در ایام کرونا

برخورد قانونی با برگزارکنندگان عروسی روستای دولت آباد اسفراین در ایام کرونا
وحید علیزاده گفت: برابر مصوبه ستاد ملی کرونا برگزاری هرگونه تجمع بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی سلامت مردم را به خطر می اندازد و با برگزاری چنین مراسماتی برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وحید علیزاده، بخشدار مرکزی اسفراین در گفتگو با خبرنگار سپهرآیین ،در رابطه با برگزاری مراسمات عروسی بدون رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: قبلا از طریق دهیاران به مردم روستاها اطلاع رسانی شده است.

وی ادامه داد: برابر مصوبه ستاد ملی کرونا برگزاری هرگونه تجمع بدون رعایت  پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی بر خلاف مصوبه ستاد ملی است و ممکن است سلامت مردم به خطر بیفتد با برگزاری چنین مراسماتی برخورد قانونی خواهد شد. 

علیزاده در ادامه  با توجه به خبر منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با برگزاری عروسی در روستای دولت آباد اسفراین تصریح کرد:  قبل از برگزاری مراسم اطلاع داده شده بود که در این روستا قرار هست مراسمی برگزار شود، اطلاع رسانی انجام شد.

وی اضافه کرد: دهیار و رابط بهداشت روستا و نیروی انتظامی به محل عروسی رفته و با صاحبان عروسی صحبت و تذکرات لازم داده شده ولی متاسفانه موارد و تذکرات را رعایت نکردند و با دعوت از نوازنده؛ متاسفانه تجمع صورت گرفته است. 

علیزاده خاطر نشان کرد: پیگیر هستیم که پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شود تا برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719373
ارسال نظر
نظرات