شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:43 منتشر شده در مورخ: 1400/01/05 شناسه خبر: 1719428
استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛

اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای تکمیل کف سازی و سنگ فرش روستای ملی بسک

اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای تکمیل کف سازی و سنگ فرش روستای ملی بسک
معتمدیان، با بیان اینکه ثبت جهانی روستای ملی بسک به توسعه این منطقه کمک شایانی خواهد کرد، افزود: برای تکمیل زیرساخت ها و تکمیل اجرای طرح هادی ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به همراه سیمان مورد نیاز اختصاص دادیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی ظهر امروز در حاشیه بازدید از خانه ابریشم روستای ملی بسک اظهار داشت: ثبت جهانی روستای ملی بسک کمک شایانی به توسعه منطقه می کند، لذا حوزه عمرانی استانداری و بنیاد مسکن تلاش کنند به هر شکل ممکن از طریق منابع مختلف موضوع کف سازی و سنگ فرش روستا را در سال ۱۴۰۰ به اتمام برسانند.

وی با بیان اینکه ثبت جهانی روستای ملی بسک در یونسکو اقتصاد این منطقه را شکوفا می کند، افزود: بر همین اساس برای تکمیل زیرساخت ها و اجرای طرح هادی ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به همراه سیمان مورد نیاز اختصاص دادیم.

معتمدیان با اشاره به اینکه وعده ها جزو مصوبات سفر است، گفت: باید از ظرفیت صندوق کار افرینی امید برای سرمایه ثابت و در گردش نیز استفاده کرد، لذا به تعداد کارگاههای مورد نیاز اعتبار و تسهیلات، برنامه ریزی خواهد شد.

استاندار خراسان رضوی بیان داشت: به دنبال معرفی محصولات ارزشمند هستیم تا به چرخه ارزش افزوده، صنایع تبدیلی و تجاری سازی محصولات صادرات محور کمک شود.

وی خاطر نشان کرد: ظرفیت سنگ های تزئینی و قیمتی به تکمیل چرخه محصول در قالب گوهرتراشی به تولید و اشتغال منطقه کمک خواهد کرد.

معتمدیان در ادامه سفر خود به منطقه تربت حیدریه به دیدار مردم روستای رزگ رفت و ضمن آشنایی با مشکلات مردم روستا در استانه نیمه شعبان به هر خانوار مبلغ ۵ میلیون ریال هدیه اختصاص داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719428
ارسال نظر
نظرات