شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719496
معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد:

میوه های بی کیفیت تنظیم بازار در یزد مرجوع می‌شود

میوه های بی کیفیت تنظیم بازار در یزد مرجوع می‌شود
افشارپور معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد گفت: میوه‌های تنظیم بازار بی‌کیفیت مرجوع می‌شود و قرار نیست چنین اجناسی به مردم تحویل دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی افشارپور معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه امسال ۸۰۰ تُن میوه تنظیم بازار برای نوروز ۱۴۰۰ در استان سهمیه اختصاص یافته است، گفت: از این مقدار، ۴۰۰ تن سیب و ۴۰۰ تن پرتقال بوده که تا به امروز بیش از ۵۰۰ تن توزیع شده و مابقی نیز تا روز ۱۳ فروردین توزیع خواهد شد.

وی استقبال مردم را از میوه‌های تنظیم بازار در استان نسبت مناسب ارزیابی کرد و اذعان داشت: با توجه به اینکه قیمت و کیفیت مناسب بود، مورد استقبال از سوی مردم قرار گرفت و امسال در این مورد با مشکل مواجه نخواهیم شد.
 
افشارپور در مورد گلایه‌مندی برخی از شهروندان یزدی درباره کیفیت پایین میوه‌ها در روزهای اخیر، گفت: طبق قانون یک شرکت قانونی در سراسر کشور نمایندگانی در استان‌ها دارند تا بازرسی بر نوع کیفیت و قیمت میوه‌ها را داشته باشند که ما در استان برای دقیق‌تر بودن این مسئله، یک بازرس دیگر را در محل قرار دادیم تا نظارت به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.
 
افشارپور معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد اضافه کرد: در روزهای اخیر چند مورد گلایه در خصوص کیفیت میوه‌ها داشتیم که مباشر را مجبور به بازگرداندن میوه‌ها کردیم و میوه‌های باکیفیت توزیع شود.
 
وی با تاکید بر اینکه با نظارتی که داشتیم سعی کردیم تا نارضایتی از کیفیت میوه‌های تنظیم بازار در استان را به حداقل برسانیم، اظهار داشت: شرکت پیشگامان وظیفه تامین میوه‌های تنظیم بازار در استان را دارد که نسبتا از کیفیت آن رضایت وجود داشته و جز چند مورد گزارش مردمی که رسیدگی صورت گرفته و مشکل حل شده، مسئله دیگری نداشتیم.
 
افشارپور ادامه داد: شهروندان اگر پس از خرید میوه‌های تنظیم بازار مشاهده کردند که کیفیت مناسب را ندارد می‌توانند با شماره ۱۲۴ تماس حاصل نمایند و موارد از سوی ما پیگیری خواهد شد و به‌طور قطع میوه بی‌کیفیت مرجوع می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1719496
ارسال نظر
نظرات