شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719507
رئیس اتاق اصناف لرستان:

مشکل کمبود مرغ گرم در بازار لرستان برطرف می شود/تشدید نظارت‌ها در توزیع مرغ

مشکل کمبود مرغ گرم در بازار لرستان برطرف می شود/تشدید نظارت‌ها در توزیع مرغ
اسبکوه با اشاره کمبود مرغ در بازار لرستان گفت: از روز گذشته تعدادی از کشتارگاه ها فعالیت خود را آغاز کردند و توزیع مرغ گرم افزایش می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر اسبکوه در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در اواخر سال گذشته مشکلاتی در راستای توزیع مرغ گرم وجود داشت که تلاش شد تا با نظارتها و اقداماتی، مرغ به اندازه کافی به دست متقاضی برسد.

وی افزود: در روزهای نخست سال جدید و تعطیلات نوروز، روزانه بالغ بر 15 تن مرغ منجمد توزیع شد و طی سه روز اول تعطیلات بیش از 50 تن مرغ منجمد در نقاط مختلف استان توزیع شده است.

رئیس اتاق اصناف لرستان تصریح کرد: از روز گذشته تعدادی از کشتارگاه های استان فعالیت خود را آغاز کرده و طی دیروز و امروز 60 تن مرغ گرم توزیع شده و انتظار می رود طی روزهای آینده میزان تولید و توزیع مرغ گرم افزایش یابد.

اسبکوه عنوان کرد: با توجه به اینکه وضعیت استان زرد رنگ گزارش شده، رستورانها و برخی از تالارها با ظرفیت یک سوم فعالیت دارند که مصرف مرغ در نوروز امسال نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی بیان کرد: بازرسی های لازم از تولید و توزیع مرغ صورت می گیرد و تلاش می شود تا به اندازه کافی مرغ گرم در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719507
ارسال نظر
نظرات