شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719519
فعال سیاسی کرمانی عنوان کرد؛

ضرورت اصلاح قوانین گمرکی و حمایت از تولید در جهت تبیین شعار سال۱۴۰۰

ضرورت اصلاح قوانین گمرکی و حمایت از تولید در جهت تبیین شعار سال۱۴۰۰
سید حسین صابری گفت: در جهت تبیین شعار سال بازبینی، بازنگری و اصلاح فوری قوانین ازجمله قوانین گمرکی، بانکی، مالیاتی و حمایت از تولید داخلی از سوی مجلس انقلابی و آیین نامه های اجرایی از سوی دولت و نظام بانکی نیز ضرورت جدی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حسین صابری در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» گفت: تاکید بر تولید در نامگذاری سال جدید بیانگر اهمیت تولید در اقتصاد و به ویژه اقتصاد مقاومتی و آثار ارزنده و پایدار آن بر اقتدار کشور، ارتقاع کمی و کیفی سطح زندگی و تأمین عزتمندی معیشت دائمی مردم است.

این فعال سیاسی ادامه داد: این مهم در سال۱۴۰۰ نیز مورد توجه و تاکید و نامگذاری از سوی مقام معظم رهبری قرار گرفته و به تصریح مقام عظمای ولایت خطاب به دولتمردان باید مورد عنایت ویژه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه کارشناسان و اندیشمندان باید به این مهم توجه و در خدمت مشاوره مسئولان قرار گیرند، عنوان کرد: یکی از موارد موثر در حمایت از تولید و پشتیبانی و رفع موانع، توجه به کاهش و اصلاح فرآیندها است.

صابری با اشاره به مطلب فوق افزود: جا دارد در این عرصه مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی با استفاده از علم و تجربه کارشناسان و ارزیابی عملکردها از سوی مراجعین کارآفرینان و تولیدکنندگان پرداخته و موارد غیر ضرور را حذف کنند تا موجبات تسریع در کار و افزایش انگیزه ها فراهم شود.

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: بازبینی، بازنگری و اصلاح فوری قوانین ازجمله قوانین گمرکی، بانکی، مالیاتی و حمایت از تولید داخلی از سوی مجلس انقلابی و آیین نامه های اجرایی از سوی دولت و نظام بانکی نیز ضرورت جدی دارد و این مهم باید مورد عنایت خاص و جدی قرار گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719519
ارسال نظر
نظرات