شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719536

خرابی دستگاه‌های خودپرداز فارسان مردم را سرگردان کرد

خرابی دستگاه‌های خودپرداز فارسان مردم را سرگردان کرد
مردم از مراجعات مکرر به عابر بانک‌های مختلف و فقدان پول در خودپردازها گلایه دارند؛ و باوجود تعطیلات شاهد ورود گردشگران و مسافران و رونق خریدوفروش، ولی با وجود بهره‌مندی اغلب فروشگاه‌ها از دستگاه کارت‌خوان بسیاری نیازمند پول نقد هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ مردم از مراجعات مکرر به عابر بانک‌های مختلف و فقدان پول در خودپردازها گلایه دارند؛ و باوجود تعطیلات شاهد ورود گردشگران و مسافران و رونق خریدوفروش، ولی با وجود بهره‌مندی اغلب فروشگاه‌ها از دستگاه کارت‌خوان بسیاری نیازمند پول نقد هستند.

یکی از شهروندان فارسانی  در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز گفت: تقریباً از یک روز قبل از عید خودپردازهای شهر فارسان با  مشکل فقدان وجه نقد مواجه بودند و این موجب سرگردانی آن‌ها از این شعبه به آن شعبه برای دریافت پول شده است.

خانم اسدی گفت: هنوز بسیاری از مغازه‌ها و مراکز خرید یا   دستگاه کارت‌خوان ندارند و یا به علت شلوغی خرید کردن دستگاه‌های کارت‌خوان با اختلال روبه‌رو بودند که پول نقد احتیاج بود و حتی  وسایل نقلیه عمومی شهری هم  دستگاه پرداخت پول‌ندارند که باکارت بانکی پولشان را پرداخت کنی و  به‌ناچار باید پول نقد همراه داشته باشی.

یک شهروند دیگر  نیز گفت: برای گرفتن پول نقد به عابر بانک مراجعه کردم اما دستگاه غیرفعال بود و  چون به پول نقد نیاز داشتم از چندین مغازه‌دار آن اطراف خواستم که کارت بکشند  اما گویا مراجعان به آن‌ها  کمتر از خودپرداز نبود و برخی می‌گفتند پول نقد آن‌قدر ندارند و برخی از آن‌ها می‌گفتند این وظیفه بانک‌ها است و هنگامی‌که از دستگاه آن‌ها پول گرفته  شود هم کارمزد کسر می‌شود و هم به لحاظ مالیاتی به ضرر آن‌ها است.
 
وی تصریح کرد: من یک وام‌دارم که اگر قسطش دیر پرداخت شود بانک مورد نظر به‌صورت لحظه‌ای به وام من سود اضافه می‌کند، تمام عابر بانک‌های شهر رو یکی‌یکی رفتم تا قسط رو پرداخت کنم ولی متأسفانه تمام دستگاه‌های این بانک  ارتباطشان با مرکز قطع بود!

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719536
ارسال نظر
نظرات