شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719542
معاون هواشناسی مازندران خبر داد؛

باد و باران در راه مازندران

باد و باران در راه مازندران
احمد اسدی گفت: از بعدازظهر فردا با ورود موج جدید دیگری به مازندران، شاهد افزایش ابر، کاهش دما، وزش باد و شروع موج جدید بارشی در استان هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد اسدی در گفت و گو با بلاغ اظهار کرد: بارش‌های پراکنده‌ای را دیشب در سطح استان داشتیم که این بارش‌های پراکنده امروز جمعه ۶فروردین۱۴۰۰ هم کم و بیش در استان ادامه دارد.
 
وی افزود: از بعدازظهر فردا شنبه با ورود موج جدید دیگری به استان، شاهد افزایش ابر، کاهش دما، وزش باد و شروع موج جدید بارشی در استان هستیم.
 
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: روز یکشنبه بارندگی‌ها گسترده خواهد شد و بر میزان بارش باران افزوده می‌شود و کاهش دما هم محسوس‌تر خواهد بود.

اسدی خاطرنشان کرد: از اواخر روز یکشنبه به تدریج از ناپایداری هوا کاسته می‌شود و هوا رو به بهبودی می‌رود.
 
وی افزود: آسمان استان مازندران از روز دوشنبه ۹فروردین تا چهارشنبه ۱۱فروردین۱۴۰۰ صاف تا نیمه ابری پیش بینی می‌شود و هوا هم گرم‌تر خواهد شد.
 
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: دریای خزر امروز تا فردا، نیمه موّاج است، اما از فردا مواج می‌شود و برای فعالیت‌های دریایی مناسب نیست.
 
به گفته اسدی، در شبانه روز گذشته گرمترین منطقه مازندران، پل سفید با بیشینه دمای ۲۷درجه و خنک‌ترین منطقه استان، بلده با کمینه دمای ۲درجه سانتیگراد گزارش شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719542
ارسال نظر
نظرات