شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719545
فرماندار شهرستان نور:

نگران شیوع کرونا بعد از تعطیلات نوروزی هستیم/ بهبود وضعیت بیماران مبتلا به کرونای انگلیسی

نگران شیوع کرونا بعد از تعطیلات نوروزی هستیم/ بهبود وضعیت بیماران مبتلا به کرونای انگلیسی
علی شادمان گفت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بیمارستان نور بسیار کم است اما نگران شیوع بیماری بعد از تعطیلات نوروزی هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شادمان در گفت وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص وضعیت کرونا در شهرستان نور اظهار کرد: با توجه به حضور مسافران و خطر شیوع بیماری کرونا در شهرستان اصناف و بازاریان پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

وی با تاکید بر بازدید و سرکشی از مجتمع ها و رستوران‌ها افزود : مجتمع‌های  تفریحی توریستی و رستوران‌ها باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا شیوع ویروس در شهرستان کنترل شود.

فرماندار شهرستان نور با آمادگی بسیجیان و شوراها در طرح شهید سلیمانی گفت: بسیجیان و شوراها برای همکاری و کمک رسانی در خصوص قرنطینه بیماران کرونایی اعلام آمادگی کردند.

رئیس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان نور خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بیمارستان نور کمتر از انگشتان دست است اما نگران شیوع بیماری بعد از تعطیلات نوروزی هستیم.

شادمان یادآور شد: تعدادی از افراد بومی شهرستان نور به کرونا انگلیسی مبتلا شدند که وضعیت بیماران در حال بهبود است و از این عزیزان برای رعایت قرنطینه و پروتکل های بهداشتی در راستای جلوگیری از شیوع بیماری در شهرستان قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719545
ارسال نظر
نظرات