شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719563
عضو مجلس خبرگان رهبری:

حل مشکلات کشور نیازمند مدیران با روحیه جهادی بالا است/ ایثار و ازخودگذشتگی باید در گذشته اشخاص وجود داشته باشد

حل مشکلات کشور نیازمند مدیران با روحیه جهادی بالا است/ ایثار و ازخودگذشتگی باید در گذشته اشخاص وجود داشته باشد
دولابی گفت: افرادی که داوطلب ریاست‌جمهوری می‌شوند باید کسانی باشند که زحمت چهار سال تلاش شبانه‌روزی برای کشور را به جان بخرند که البته این مستلزم یک انگیزه و روحیه جهادی بسیار بالا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌اله محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در یکم فروردین‌ماه سال جاری اظهار داشت: کشور ما در کنار مشکلات فراوان خود، ظرفیت‌های بسیار زیادی هم دارد که حل مشکلات، نیازمند مدیران جهادی، انقلابی و کارآمد است.

وی با بیان اینکه کشور به مدیرانی نیاز دارد که منفعت ملت را بر هر چیز دیگری ترجیح دهند، خاطرنشان کرد: هیچ چیز در برابر منافع ملی در نگاه آن‌ها نباید ارزشمند باشد.

آیت‌اله دولابی با بیان اینکه مدیران آینده کشور باید اهل ایثار و ازخودگذشتگی باشند، تصریح کرد: کسانی که می‌خواهند مشکل این کشور را حل کنند باید حقیقتاً از مطامع شخصی و منافع خود، بستگان و دوستان‌شان چشم‌پوشی کنند.

وی افزود: این افراد ابداً نباید به دنبال تحصیل ثروت و به دست آوردن موقعیت‌های مدیریتی برای افزایش رفاه و آسایش خود و اطرافیان‌شان باشند.

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: افرادی که داوطلب ریاست‌جمهوری می‌شوند باید کسانی باشند که زحمت چهار سال تلاش شبانه‌روزی برای کشور را به جان بخرند که البته این مستلزم یک انگیزه و روحیه جهادی بسیار بالا است.

وی افزود: این انگیزه و روحیه جهادی، جز با ارتباط قوی با خداوند متعال و انگیزه‌های معنوی متعالی به دست نمی‌آید.

آیت‌اله دولابی اظهار داشت: این نکات و ویژگی‌ها باید در گذشته اشخاص وجود داشته و بتوان نمونه‌هایی از این اتفاقات را در گذشته آن‌ها جست‌وجو کرد.

وی تصریح کرد: فردی که سوابقش برخلاف ویژگی‌های مورد اشاره رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و یا نشان نمی‌دهد که چقدر ازخودگذشتگی داشته و در جهت منافع ملی، اهل فداکاری است، نمی‌تواند برای بر عهده گرفتن مسئولیت خطیر ریاست‌جمهوری، مناسب باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719563
ارسال نظر
نظرات