شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 16:52 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719591
امام جمعه موقت سمنان:

آحاد جامعه با مشارکت حداکثری در تعیین سرنوشت آینده کشور سهیم شوند

آحاد جامعه با مشارکت حداکثری در تعیین سرنوشت آینده کشور سهیم شوند
حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد با اشاره به جایگاه مهم رباست جمهوری در کشور گفت: رئیس جمهور با رای مردم انتخاب می‌شود مردم و آحاد جامعه با مشارکت در انتخابات در تعیین سرنوشت کشور سهیم شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، حجت الاسلام غلامحسین مهدوی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان، ضمن تبریک آغاز سال جدید و با اشاره به اهمیت شعار سال گفت: در راستای تحقق شعار سال جدید مردم با خرید کالای ایرانی به تولید ملی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است کمک کنند.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به سوء مدیریت ها در سال های اخیر تصریح کرد: کشور از سوء مدیریت در سال های اخیر بسیار رنج برده و باید در سال جدید به رفع سوء ‌مدیریت‌ها برای تحقق منویات مقاتم معظم رهبری در شعار سال بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

مهدوی‌نژاد با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خاطر نشان کرد: مردم و مسئولین با حمایت از کالای ایرانی، پشتیبانی‌ و مانع‌زدایی‌ در مسیر تولید، برای تحقق شعار سال جدید تلاش کنند.

مهدوی ‌نژاد با بیان اینکه بر اساس قانون اساسی کشور مدیریت اجرایی کشور به دست ریاست جمهوری است گفت: رئیس‌جمهور در بخش‌های مختلف دارای وظایف مهمی است و با رای مردم انتخاب می‌شود و مسئولیت بخش‌های مختلف کشور را برعهده می‌گیرد و همین علت که مردم در انتخاب مهمترین بخش مملکتی سهیم هستند ضرورت دارد آحاد جامعه با مشارکت حداکثری در تعبین سرنوشت آینده کشور خود را سهیم کنند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو در سال جدید بیان کرد: رئیس جمهور مهمترین و  پرمشغله‌ ترین مسئولیت اجرایی بوده و به همراه بخش‌های مختلف کشور نقشی تعیین‌کننده دارد که مردم با شرکت در انتخابات باید در تعیین سرنوشت خود و کشور سهیم باشند.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان در روز های آتی تاکید کرد: نیمه شعبان از جایگاه بسیار والایی در جهان اسلام برخوردار است زیرا ادیان مختلف در جهان معتقد هستند روزی جهان با ظهور حجت ابن الحسن(عج) پر از عدل و داد شده و جهان از ظلم و جور ستمگران پاک خواهد شد و جهان متعلق به مظلومین است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1719591
ارسال نظر
نظرات